Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Partner forum

michal, w skrócie to :

 

Natty's Paste Wax Red - daje polepszenie efektu WET LOOK czyli lakier wygląda jakby był oblany olejem.

 

Natty's Paste Wax Blue - poprawia głębię na ciemnych lakierach

 

Wizualnie jeżeli lakier nie ma dobrej korekty to różnice są mało widoczne.

 

Jeżeli przed woskiem masz zamiar nakładać jakąś politurę to jako wosk wybrałbym nattys RED.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

 

Ostatnio nabyłem drogą kupna kilka nowych rzeczy do autka (dzięki all4auto)!

 

-Auto Glym SRP

-Natural Shine

-DC 2

- Fajny ręcznik do suszenia

 

Ponieważ zbliżają się coraz to cieplejsze dni mam mały plan - :-]

 

I teraz tak:

-Mycie autka i suszenie

-Glinka z QD

-Ultimate Compound(ostatnio był stosowany we wrześniu 2009- mam nadzieję że moge go użyć ponownie, Aplikator gąbczasty czy obszyty krótko ciętą bawełną?

-DC 2 (to się wciera i od razu poleruje czy jak? Aplikator gąbczasty czy obszyty krótko ciętą bawełną?)

-Auto Glym SRP (wcierać, rozetrzeć, poczekać chwilkę czy co?Aplikator gąbczasty czy obszyty krótko ciętą bawełną?

- 2 warstwy wosku Gold Class

 

Dobry plan? Zastanawiam się czy nie zamienić miejscami AG SRP z DC2. Czekam na opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki, ale w takim razie jak mam stosować poszczególne produkty?

Bo kolejność jest taka

1 Mycie

2 Glinka

3 UC wcieranie

4 SRP i tu pytanie czy aplikator obszyty bawełnianym meszkiem czy gąbkowy i czy wcierać/rozcierać i czekać potem ze starciem czy od razu MF?

5 DC 2 i pytanie jak wyżej

6 Megs Gold Class. może nawet 2 warstwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 SRP i tu pytanie czy aplikator obszyty bawełnianym meszkiem czy gąbkowy i czy wcierać/rozcierać i czekać potem ze starciem czy od razu MF?

5 DC 2 i pytanie jak wyżej

 

SRP jak wolisz,może być MF,może być gąbka. Można poczekać, można zetrzeć od razu, SRP pod tym wzgledem jest bardzo wygodne. Ja robie całe auto i potem ścieram.

 

DC2 od razu wycierasz po wpracowaniu w lakier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

poncho, sporo było na forum ale ok :

 

- aplikator gąbkowy albo z mikrofibry najczęściej są używane gąbkowe

-nakładasz na aplikator małą kroplę wielkości mniej więcej paznokcia i wcierasz na powierzchni ok 30-40 x 30-40 aż do praktycznie całkowitego zniknięcia następnie resztki polerujesz mikrofibrą.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuflik, o rany nie załamuj mnie, ten opis z forum i instrukcją jest żartem ;)

 

vanquisz, miałem kiedyś pożyczone urządzenie parowe za około 200 zł, firmowe do sprzątania w domu. Póbowałem wyczyścić glazurę i kuchenkę. Efekt był mizerny. Bród wcale nie rozpuszczał się, ani nie spływał. Trzeba było mocno trzeć i czyścić. Takie moje doświadczenie z produktem do czyszczenia na parę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, że brud sam z siebie nie puści i trzeba mu "pomóc" szorowaniem, ale plus jest taki, że nie używa się chemii. Mi udało się idealnie wyczyścić bez grama chemii nie czyszczony od 8 lat okap kuchenny - możecie sobie wyobrazić co tam było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.