Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

aaa właśnie jeśli chodzi o SwirlX.. Mam zamiar nakładać polerką obrotową, podpowiedzcie proszę jaką gąbeczkę użyć to tego celu (średnia, miękka, twarda)?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy SRP daje takie same efekty co SwirlX i SSR1? Chciałbym usuwać hologramy.

SRP maskuje tylko rysy.

nie tylko, jest delikatnie ścierny, myślę że z hologramami sobie poradzi.

 

To może nieco inaczej napiszę. Nawet jeżeli ma środki ścierne, to na 100% pewności nie będzie czy poradził sobie z hologramami, czy je tylko częściowo usunął i zamaskował. Dlatego też, skłaniałbym się ku czemuś, co nie posiada wypełniaczy, a jedynie środki ścierne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisał Piotrek, zasadniczo zwany kabulem, nie mógłbym spokojnie patrzeć na puszkę jednego wosku przez tyle lat :D Chyba by mnie w... denerwował. Są ciekawsze woski, dające rozmaite efekty, zaskakujące, możliwość eksperymentu.I to jest zabawa. A trwałość.... bitexem :D nic nie ruszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

 

Miałbym prośbę o polecenie i podanie linków (króciutki opis również mile widziany) kilu podstawowych kosmetyków do pielęgnacji autka.

 

Potrzebowałbym kompletu ale takiego, który finansowo będzie w granicach rozsądku :)

 

Czyli reasumując jakiś szampon do mycia autka, coś czym można by potraktować plastiki wewnątrz, plastiki na zewnątrz, oraz coś co umożliwi nadanie lakierowi odpowiedniego połysku i wyciągnie głębie, a także pozwoli zniwelować mniejsze ryski.

 

Kupiłem ostatnimi czasy na allegro kilka drobiazgów między innymi do plastików w środku i na zewnątrz autka i po pierwszym myciu po ziemie i nałożeniu nie jest źle ale może poradzicie coś lepszego. Wyposażyłem się również w pastę tempo i potraktowałem nią niektóre ryski, według mnie widocznie się zmniejszyły ale słyszałem, że podobno nie jest ona najlepsza bo lakier po jakimś czasie matowieje po jej stosowaniu, czy prawda nie wiem, ale zapewne znacie lepsze środki, które niekoniecznie kosztują 10 razy tyle co tempo :)

 

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

które niekoniecznie kosztują 10 razy tyle co tempo

spoko, pasta tempo=4pln. Więc na luzie znajdziemy pastę kosztującą 20 razy tyle:DD

I to nie jest krótkie pytanie. nie ten dział, i na większość pytań odpowiedź padła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do obydwu środków?

Tak robiłem u siebie żółtymi aplikatorami megsa i było git.

Nic nie stoi na przeszkodzie abyś wypróbował "metodę" bartek881.

Myślę że to kwestia jak kto lubi, efekt będzie raczej taki sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu jestem ciekaw jakim się będzie łatwiej pracowało, na logikę wydaje mi się, że płynne SRP powinno lepiej współpracować z gąbką a pasta colli z mikrofibrą ale chciałem poznać opinię doświadczonych osób ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.