Skocz do zawartości

Najlepszy szampon z woskiem?


pavvell

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ostatnio myłem siostrze auto Poseidonem i kolega co do mnie podjechał doznał szoku. Najlepsze, że była przerwa w dostawie wody, szampon wysychając nie zostawił zacieków :shock: Błyszczał się jak psu brzuszek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pisałem że nie jestem zadowolony z szamponu VP Posseidon a wczoraj po umyciu nie kładłem QD i wydaje mi się że auto dużo lepiej się błyszczy niż po przetarciu Sonus Carbauba spritz QD. Lakier wygląda jak siweżo po korekcie. Nie wiem może to też kwestia że dopiero wczoraj wyszło prawdziwe słońce:) albo co za dużo to nie zdrowo i może QD Sonusa nie gra fajnie z tym szamponem. Mimo to nadal mi się nie podoba jego zapach i mała ilośc piany :-]

 

Na dniach przetestuje CH glosswokz - ten pachnie zajebiście, zobaczymy jak się pieni i jakie daje efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kupiłem i kilkakrotnie umyłem auto szamponem Megs Ultimate Wash & Wax. Lakier niewoskowany. Po myciu nie ma najmniejszego kropelkowania, żadnego zwiększonego poślizgu. Po prostu dobrze myjący, ładnie pachnący i (za) mocno pieniący się szampon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Latem zdarzyło mi się myc wiele razy auto szamponem z woskiem za zł za 1l nazwy nie pamiętam :D ale sprzedawca polecił mi żeby woda z szamponem była ciepła-bardzo ciepła i faktycznie to działało ze już auto spłukując woda inaczej uciekała z lakieru a wraz z kolejnym myciem efekt był lepszy no ale to nie to samo co wosk sam w sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latem zdarzyło mi się myc wiele razy auto szamponem z woskiem za zł za 1l nazwy nie pamiętam :D ale sprzedawca polecił mi żeby woda z szamponem była ciepła-bardzo ciepła i faktycznie to działało ze już auto spłukując woda inaczej uciekała z lakieru a wraz z kolejnym myciem efekt był lepszy no ale to nie to samo co wosk sam w sobie

 

:o

 

A może kup porządny szampon... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latem zdarzyło mi się myc wiele razy auto szamponem z woskiem za zł za 1l nazwy nie pamiętam :D ale sprzedawca polecił mi żeby woda z szamponem była ciepła-bardzo ciepła i faktycznie to działało ze już auto spłukując woda inaczej uciekała z lakieru a wraz z kolejnym myciem efekt był lepszy no ale to nie to samo co wosk sam w sobie

 

:o

 

A może kup porządny szampon... :good:

 

Wszystko nadejdzie w swoim czasie :) Tylko jeszcze popracować trzeba i będą duże zakupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeszcze popracować trzeba i będą duże zakupy

 

nie musisz jednorazowo robić dużych zakupów. Do sezonu trochę czasu więc wystarczy co miesiąc wydać 50-100 zł na dobre produkty i nie odczuje się tego w portfelu a w sezonie będzie czym głaskać 4 kółka 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Szampon z woskiem?

Jakiego nie używałem to zauważyłem destrukcyjny wpływ na istniejący wosk na lakierze... :roll:

 

Czyli jednak wychodzi na to, że nie powinno się myć nawoskowanego samochodu szamponem z woskiem :o No chyba, że... 8-)

 

W tamtym roku nawoskowałem mamie samochód tym woskiem

glaze%2016.jpg

i po ok 2,5 miesiąca kiedy zobaczyłem że wosk znika zacząłem myć szamponem właśnie z woskiem dokładnie takim adjh.jpg

Bylem bardzo zadowolony z efektów. Byłem bo szamponu tego nie mogę już znaleźć i aktualnie używam jakiegoś innego ale już efekt jest przeciętny :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Trochę odgrzeje kotleta. Czy nadal ma dobrą jakość szampon ValetPRO Advanced Poseidon Car Wash?

 

Samochód niewoskowany za mojego posiadania. Aktualnie myje go najpierw szamponem nablyszczajacym Sonax, a potem szamponem z woskiem firmy MojeAuto. Wiem ze to może mało dobre produkty i dlatego szukam czegoś lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli oczekujesz od szamponu jakiegos dodatkowego polysku to owszem,jeden z niewielu co daje cos od siebie ;) jak umyje nim nawoskowane juz auto to powraca efekt jak swiezo po woskowaniu albo i lepiej :) nie ma potrzeby uzycia QD :good: Jesli chodzi o same mycie nim to juz tak rozowo nie jest :/ bardzo slabo sie pieni,slaby poslizg,szybko zasycha i zostawia smugi,a jak zbyt dlugo postoi w wiaderku to ma sie wrazenie mycia sama woda :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki [ref]menior[/ref] za informacje. Czyli najpierw umyję auto szamponem bez wosku a potem ValetPRO Advanced Poseidon Car Wash do ochrony lakieru.

SkrzatekMK,to zupelnie bez sensu myc auto dwukrotnie dwoma szamponami :? jak chcesz miec jakies minimum zabezpieczenia bez wielkiego wysilku to umyj obojetnie jakim szamponem i przelec na szybko jakim woskiem w spraju czy QD ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.