Skocz do zawartości

Opis prania tapicerki


kanar

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze niepamiętam nazwy sieci (wiem że jakaś czerwona ;)) ale polecił mi ją kolega, jest na ursusie. Tam też myłem autko w nocy z wiadrem, niema kamer a stróż śpi jak zabity w budce ;) musiałem go tylko obudzić później kase rozmienić.

 

[ Dodano: 5 Wrzesień 2010, 22:35 ]

aha jeszcze było bardzoo słabe ciśnienie na myjce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
PODSUFITKA

 

Jeżeli dopiero zaczynamy i nie nie mamy $$$ na profesjonalny produkt do prania tapicerki, to szczerze polecam użycie Vanisha do dywanów i tapicerki + czysta firanka. Efekt niesamowity, jak w profesjonalnej myjni.

wiecej takich postów na forum :lol::lol::lol::lol::lol: myslałem ze tu sami powazni ludzie ale widze ze ,,inni,, tez sie trafiaja

kolego jesli nie masz $$$ a na vanish cie stać??(przeciez te badziejstwo tez kosztuje koło 20 zł czyli mniej wiecej tyle samo co najtanszy presprey)-przeleć sobie stare posty i na temat vanisha juz było tyle pisane i opisane co to badziejstwo robi-sam jezdze po ludziach i widze jakie szkody te ,,gówno,, robi i nie tylko chodzi o tapicerke w samochodzie ale np na dywanach-dawno powinnli to wycofac z rynku-ale rozumiem tez ze kazdy ,,nowy,, na forum chce zabłysnąć

a jeszcze jedno-widze na innym temacie ze piszesz ze jestes w posiadaniu myjki parowej i wykonujesz usługi-wiec jesli tak robisz z vanishem swoim klientom to powodzenia,az trafisz na kogos co sie zna na tym lub jak mu odbarwisz tapicerke-mam nadzieje ze jestes ubezpieczony :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam po jednym opakowaniu środka do tapicerek Temachem (aukcja nr 1443369196) i Nap Low Foam. Znajdą sensowne zastosowanie w praniu dywanów i tapicerki budżetowym odkurzaczem?

 

Czy darować sobie je zupełnie i oddać przyszłym powodzianom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Ja mam temachem i bardzo fajnie robilo sie nim podsufitke i cala tapicerke w AR156 - welurowa - odkurzacz pioracy 15letni moulinex. Rozrabialem go do opryskiwacza z bardzo ciepla woda i jazda, odciagalem odkurzaczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja planuję usunąć punktowe zabrudzenia i wyczyscic podsufitkę środkiem meguiar's quick out. Dobry to środek ? w BMW e39 podsufitki prac podobno nie można bo coś niby bo niby zle schnie i odłazi pod wpływem prania, wiec podsufitka tym oto srodkiem a reszta to chyba na wiosnę oddam do czyszczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Jako że w poniedziałek będę robił pierwsze pranie używając presprejsu mam kilka pytań:

- prespray nanoszę na tapicerkę i co dalej?? szczotkuję tapicerkę i zostawiam czy nanoszę na tapicerkę, czekam kilka min. i na to nanoszę proszek czy jak to wygląda??

Wiem że jak dla profesjonalistów pytania tendencyjne ale wcześniej prałem nanosząc proszek Karcherowski na tapicerkę, szczotkując ją i odsysałem.

Jeszcze mam takie pytanie, czy po etapie odciągania proszku mam przpłukać tapicerkę wodą i odciągnać czy ten etap jest zbędny???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.