Skocz do zawartości

[SLASK] Katowice/Sosnowiec - okolice


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Panowie mam problem z myjką Karcher K5.55 Jubille, przerywa mi podczas pracy na zwykłej lancy z ciśnieniem ustawionym na "max". Po założeniu końcówki roteiro tego problemu z przerywaniem nie ma, a ciśnienie umownie jest niby wyższe na tej końcówce, więc mam do Was pytanie, czy może ktoś z Was posiada taką myjkę i pożyczyłby dosłownie na 5 minut tą końcówkę na której u mnie przerywa? Ewentualnie wziąłbym tą swoją i podjechał do kogoś, kto ma taką myjkę i sprawdzilibyśmy ?! :o Ewentualnie inna myjka Karcher, która ma takie samo wejście? Później wrzucę filmik z tym co się dzieje...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie ktoś chętny dzisiaj na takiego szybkiego spota przed meczykiem ? Pogadać o kosmetykach, wymienić się spostrzeżeniami, poniuchać siuwaxy, pohandlować coś i te sprawy :) Jako miejsce proponowałbym Tesco na chorzowskiej, jest bezdotyk AUTO SPA ale nie znam warunków do mycia.

Ktoś by się pisał ? :D Jeśli z terminem nie wypali to może weekend?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Moderator
Witam,

czy wiecie gdzie w okolicach Sosnowca/Dąbrowy G. można na spokojnie umyć auto? Na większości myjni pracownicy siedzą i nie podoba im się moje mycie ;)

wpadnij do nas do Będzina. Jedna z najlepszych i spokojniejszych miejscówek w okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy wiecie gdzie w okolicach Sosnowca/Dąbrowy G. można na spokojnie umyć auto? Na większości myjni pracownicy siedzą i nie podoba im się moje mycie ;)

wpadnij do nas do Będzina. Jedna z najlepszych i spokojniejszych miejscówek w okolicy.

 

Tam na przeciwko Orlenu? Jak się jedzie z Będzina na Czeladź?

Byłem w zeszłym sezonie ale zawsze spore kolejki były. I nie chodzi o to że postoję i poczekam tylko nie chciałem zajmować przez godzinę czy dwie stanowiska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Witam,

czy wiecie gdzie w okolicach Sosnowca/Dąbrowy G. można na spokojnie umyć auto? Na większości myjni pracownicy siedzą i nie podoba im się moje mycie ;)

wpadnij do nas do Będzina. Jedna z najlepszych i spokojniejszych miejscówek w okolicy.

 

Tam na przeciwko Orlenu? Jak się jedzie z Będzina na Czeladź?

Byłem w zeszłym sezonie ale zawsze spore kolejki były. I nie chodzi o to że postoję i poczekam tylko nie chciałem zajmować przez godzinę czy dwie stanowiska...

 

Nie, tu https://www.google.pl/maps/@50.3279927, ... a=!3m1!1e3

cisza spokoj, mega parking.

Zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Domel, przyjadę pewnie w sobotę i przetestuję :) Właściciela/pracownika nie ma tam? nie pojawia się ?

czasem sie pojawiaja. Zdarzalo mi sie myc wiadrem nawet przy nich ;) Ale wiesz, kultura musi byc ..... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
657262 Domel, i nic nie mają przeciwko wiadrom ?

na co drążyć temat ;) Nie obnosiłem sie z tym. Raczej trzymałem je za autem dla nie poznaki. Myje tak zazwyczaj po 20:00 od dobrych kilku lat, no i można by sie kłócić ale to jest jedyna myjnia którą znam gdzie nie ma informacji "zakaz używania własnych środków".... wiec wiesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dobra, bo się skarżycie że na Śląskim wieje nudą, a ja Was w sumie osobiście nie znam.

 

Co powiecie na spotkanie po moim urlopie, czyli 1-2.10.2016 u mnie na firmie? Zorganizuję jakiegoś grilla i przygotuję stanowisko do działań. Jak się wszystko pokręci dalej to zrobię z tego większego spota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.