Skocz do zawartości

[SLASK] Katowice/Sosnowiec - okolice


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od jakiegoś czasu przeglądam forum i w końcu wraz ze słońcem pojawiła się u mnie ponownie chęć ogarnięcia mojej Foki (Focus). Jestem z tych co to są gotowi odczepić każdy kawałek plastiku i odkręcić prawie wszystkie śruby żeby wyczyścić każdy zakamarek, nawet ten zawsze niewidoczny :roll: Dlatego chciałbym "naumieć" się dbania również o lakier, bo niestety doświadczenia w tym zakresie zero :ad: , polerki również jeszcze nie mam :( bo kupować lub wypożyczać przy zerowym doświadczeniu trochę strach.

 

Chętnie podpatrzyłbym w akcji kogoś doświadczonego, popróbował troszkę na mojej Foce przy jego asyście, jak byłaby możliwość wypożyczyłbym polerkę na jakiś weekend i pobawił się sam.

Jeśli ktoś z okolic Katowice/Piotrowice chciałby pomóc to będę wdzięczny :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wspominał coś o otwarciu R&S ... było paru forumowiczów, miło było znów zobaczyć znajome twarze, tutaj parę zdjęć od znajomego z 200+ ;)

 

https://www.flickr.com/photos/101359844 ... cation=ufi

 

i z części mniej lub bardziej oficjalnej od naszego kolegi z AutoKliniki z Krakowa

 

https://www.facebook.com/media/set/?set ... 895&type=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Bez dotyk jak bez dotyk

Pytanie czy ktos pilnuje i glowe zawraca.

Podejrzewam ze kolejki będą tam duże bo Środula to rozległe osiedle a sąsiedztwo hipermarketu sprzyja generowaniu kolejki do mycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Wpadajcie na Naftowa zawsze luz i nikt mnie jeszcze nie gonił a pianowałem już kilka razy :P

A nie ma tam czasem "ochrony" ? bylem kilka razy i zawsze ktos z budy wychodzil :) a miejscowka tez zajebista jak w Będzinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderator
Panowie gdzie ta myjka w Będzinie gdzie nie gonią nawiedzonych w dwoma wiadrami :P

Korzystam z myjki w czeladzi na przeciw orlenu DK94, ale tam z wiadrami nie jesteśmy mile widziani :D

https://www.google.pl/maps/place/B%C4%9 ... 13!6m1!1e1

 

Za biedronka, koło zajezdni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Może ktos polecić jakis dobry warsztat specjalizujący sie w klimatyzacjach? Chodzi mi o konkretne odgrzybianie :P

 

Będzin.

Maja renomę od wielu lat. Czyścili mi już punto dokładnie.

W czerwcu jade z Foką.

 

Będę przechodził - załatwię numer.

 

LINK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Domel, napisz mi na PW mniej wiecej ile zawołali tobie za serwis i napełnienie :o:good:

 

za Punto - z tego co pamiętam - za kompleksowe odgrzybianie z myciem i czyszczeniem nadmuchów, nabicie klimy jakieś tam jeszcze naprawy około klimatyzacyjne, sprezarka i wyciek - także całość to była dość gruba robota - około 400 zeta.

Ale to było jakieś 2 lata temu - nie pamiętam dokładnie. Tak jak mowie było grubo.

Spytam jak będę w okolicy ile teraz to u nich kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.