Skocz do zawartości

[SLASK] Katowice/Sosnowiec - okolice


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze no własnie mnie ten niższy próg obejmuje :/ a jak to wyglada jak już sie temat ogarnia ?

 

Nie popełniaj błędów twojego pokolenia i idź do pracy za 1500zł, jeśli będziesz zdeterminowany i ukierunkowany na cel nie widzę problemu aby szybko rozwijać swoje możliwości, a co za tym idzie także zarobki. Idąc do nowego pracodawcy liczy się twój bagaż doświadczeń, zakładam że takiego nie masz (zakładam!), więc ciężko mówić o zarabianiu satysfakcjonujących pieniędzy. Postaw się w sytuacji pracodawcy - chciałbyś dać etat nowemu pracownikowi, bez doświadczenia, bez zawodowej przeszłości i "przebudżetować" jego stanowisko ? - kompletnie nieopłacalne i ryzykowne. Idź do pracy, pokaż co potrafisz, zaangażuj się, a zobaczysz że twoja wartość bardzo szybko wzrośnie. Pracodawca poczuje zagrożenie utraty dobrego pracownika - co za tym idzie, dostaniesz większe możliwości finansowe.

 

Od czegoś zawsze trzeba zacząć ;-)

Powodzenia :ad:

 

PS:

Co prawda to prawda, ale nie chce glodowac i czekac za wyplata ktora starczy na dwa tyg :/

Jak się nauczysz przeżyć za kwotę "X" pełny miesiąc, a nie dwa tygodnie, to po jakimś czasie zobaczysz jak efektywnie zarabiać i oszczędzać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie byłem dzisiaj w MR Cleaner w Katowicach i powiem Wam że jestem bardzo zadowolony z obsługi, zaopatrzenia i profesjonalizmu jaki mnie spotkał. Wszystko w jak najlepszym porządku, ceny również bardzo rozsądne. Jedynie z APC zaskoczyłem Pana jeżeli chodzi o ADBL. Znalazłem na jednej ze stron za 55zł u nich kosztował 89zł i powiedział że najprawdopodobniej zmienią dystrubucję na cene bardziej rynkową. :o Zaskoczyło mnie również to że mieli chemie z tersusa, która była dosyć ciężko do dostania od ręki. Przy zakupach za 600zł dostałem od razu kilka mikrofibr i zaproszenie na szkolenie. :D Więc jak najbardziej Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Chcialem napisac cos w stylu "A to jakis nowy sklep na Śląsku ? daj namiar " :D;)

A potem zobaczyłem Twój "Rejestracja: 5 lut 2016," :good:

 

:D;):D;)

Jak chcesz wyrazic swoja wdziecznosc za obsluge i zakupy to piszemu tu viewforum.php?f=39 :)

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Moderator
Czy w Sosnowcu (Środula) nadal ciężko z umyciem auta na dwa wiadra? Do bezdotyku na CH Plejada mam 50metrów, ale nie wiem jak tam wygląda temat używania swoich środków...

No to wpadaj do Będzina, blisko masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.