Skocz do zawartości

Ochrona produktów Five Diamonds


Gość mariocool

Rekomendowane odpowiedzi

tylko po co gadają o tej 7letniej gwarancji. a może to ja jestem zbyt sceptyczny, trzeba spróbować.

ta, jeżeli się zacznie w to wierzyć to zacznie się tylko myć samochody,a praw natury się nie obejdzie ... na lakier działają różne czynniki atmosferyczne,kwaśne deszcze, oxydacja lakieru itp.

to jest taki marketing i nabijanie ludzi w butelkę .... nie ma takich idealnych środków .. to tak jak kiedyś reklamowano woski i podpalano maskę ... a tak na prawdę to wszystko takie tricki,które tak na prawdę nie ukazują nic związanego z woskiem czy sealantem ...

 

nie wierzę w takie rzeczy i nie spróbuję ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem kilka aut zrobionych w Five Diamonds. Co mogę powiedziec to to że renowacje lakieru robią bardzo dobrze. Jeżeli chodzi o cudowną ochronę na kilka lat z tym nie mogę się zgodzic. Jako pierwszy przykład podam grafitowe A4. Samochód niecałe dwa lata lakier niby ok tylko błotniki jakieś matowe sie zrobiły. Kolejny przykład znowu audi kolor czarny auto roczne. Co jest nie tak że zgodnie z zapewnieniami Five Diamonds owady itp powinny się łatwo usówac. Realia są takie że na masce i zerzaku pomimo mycia wysokim ciśnieniem itd. nie chcą zejśc (zaznaczam że owady nie były pozostawione na masce na długi czas tylko odrazu wizyta na myjni po dłuższej trasie). Wiem że właściciel miał jechac z reklamacją. Następny przykład mercedes. Po kilku myciach wrażenie jakby tej powłoki wogóle nie było tzn. bardzo kiepsko skrapla się woda. Podsumowując: warto do nich pojechac na regeneracje lakieru bo efekty są bardzo dobre. Jeżeli chodzi o powłoke to podobnie jak DB za tą cene lepiej kupic dobry wosk i nakładac jego co kilka miesięcy. Efekt na 100% lepszy. Aha i jeszcze odpowiadam na pytanie które może się pojawic: podałem przykłady trzech aut ( dwa znich znam od nowości) o które właściciele dbają w naprawde pedantyczny sposób tzn. średnio 2 wizyty na auto myjni w tygodniu a samochody są myte ze szczególną uwagą (stali klienci od wielu lat).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Tak buszuje po allegro, i wpadłem na liczne środki DB, czy ktoś z forumowiczów testował te zabawki? fajne było by porównanie DB 50/50 i test wytrzymałości na masce:D

mnie w sumie interesuje też ten impregnat do dywaników.. tak na zime chciałem popiskać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od trzech miesięcy mam na swoim samochodzie DB. Miało wystarczyć na 4 lata hehe. Kropelkowanie wyraźnie zmniejszyło się po dwóch miesiącach, nawet po umyciu samochodu. Nie polecam! Jestem tu nowy i szukam wszelkich info, żeby bezpiecznie przerzucić się na dobry wosk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od trzech miesięcy mam na swoim samochodzie DB. Miało wystarczyć na 4 lata hehe. Kropelkowanie wyraźnie zmniejszyło się po dwóch miesiącach, nawet po umyciu samochodu. Nie polecam! Jestem tu nowy i szukam wszelkich info, żeby bezpiecznie przerzucić się na dobry wosk.

 

Temat znamy bardzo dobrze. Jak widać złe opinie będą powracać niczym bumerang.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Ja trafilem na taka oferte:

Zabezpieczenie lakieru

Poczytałem sobie co tam pisze na tej stronie i jestem pod ... wrażeniem. Urzekły mnie zwłaszcza (wytłuszczenia są moje):

Wyeliminowanie konieczności kosztownego, powtarzalnego i czasochłonnego woskowania ma także bezpośredni wpływ na grubość naszego portfela. Jest to wielka przewaga Five Diamonds nad autodetailingiem. To się po prostu opłaca.

 

Pełna usługa Five Diamonds - 2100 - 2900 zł (w zależności od wielkości auta)

(zakres: oczyszczenie, niezwykle dokładne polerowanie, 4warstwowa powłoka Five Diamonds na lakierze auta, zabezpieczenie felg, niewidzialna wycieraczka na szybach, sprzątanie wnętrza).

 

Pełna usługa zajmuje:

Czas aplikacji ok. 10 godzin (sugerowane 2 dni, możliwy 1 dzień)

 

I na koniec:

Dodatkowo: 7 letnia gwarancja

 

Jak oni to robią?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.