Skocz do zawartości

Ochrona produktów Five Diamonds


Gość mariocool

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...

Cześć,

 

W przypływie emocji, jakiś czas temu zakupiłem na gruponie kupon na "konserwacje bla bla bla five diamonds". W czwartek jadę na wykonanie tej usługi. Podawany przez nich czas wykonania wydaje się śmiesznie krótki - 4-6h. Na co powinienem zwrócić uwagę po wykonaniu tej usługi? Czy powinienem wcześniej zrobić we własnym zakresie glinkowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek robota do 20tej, ale postaram się jeszcze w czwartek zrobić porządną dokumentację fotograficzną :)

 

Może oni na żywca jadą, glinkują i od razu polera, może z jeden przejazd i sruuu 5D nakładają.

 

Zdecydowałem się na tą "usługę" bo cena była dość niska w porównaniu do standardowych cen zakładów detailerskich. Zobaczymy. Mam nadzieje, że mnie nie wygonią i będę mógł się pogapić.

 

Jeżeli polerka będzie dobrze zrobiona to zawsze mogę spróbować zmyć 5D/DB i położyć coś innego ;)

 

[ Dodano: 22 Maj 2012, 22:39 ]

Sam czas usługi jest tak jak napisałeś podejrzany. Jak dla mnie to szkoda na to kasy.

To oni powinni wyglinkować ci lakier i go przygotować do pracy, chociaż za 6h........ :?

 

W sumie to też zależy w ile osób pracują :) Może jadą na 2-3 maszynki, chociaż wątpię...

 

W połowie czerwca jadę na jakieś wesele, mam nadzieje że do tego czasu powłoka wytrzyma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli polerka będzie dobrze zrobiona

Oj naiwny Ty...

Widać, że na forum jesteś 5 minut.

 

Zarejestrowany owszem, 5 minut, ale obecny na forum już koło miesiąca ;)

 

[ Dodano: 23 Maj 2012, 09:47 ]

Może niech chłopaki zrobią komisyjny odbiór? Wjazd z Brinkmann'ami, Sun gun'ami i kamerą :D

 

Wydaje mi się, że podobny efekt mogę uzyskać przy użyciu dobrej lampy błyskowej, dziś sprawdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, mam "to" na samochodzie...

 

Myślę, że usługa nie była nawet warta ceny tego grupona. Wcierane ręcznie przez X godzin, mikroryski oczywiście nie poznikały, przed pucowaniem samochód nie doczyszczony, glinki na pewno nie widział...

 

Błyszczeć się błyszczy, ale ogólnie jestem rozczarowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k, mam "to" na samochodzie...

 

Myślę, że usługa nie była nawet warta ceny tego grupona. Wcierane ręcznie przez X godzin, mikroryski oczywiście nie poznikały, przed pucowaniem samochód nie doczyszczony, glinki na pewno nie widział...

 

Błyszczeć się błyszczy, ale ogólnie jestem rozczarowany :)

 

Zapraszamy dziś na spot od 20 do.... :o , ocenimy co tam zrobili.... :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 lat później...
  • Dystrybutor
W dniu 8.10.2009 o 09:39, Gość napisał:

Czy to nie jest ta firma, która jako pierwsza miała DB po czym doszło da jakiejś sprzeczki między właścicielami i DB zmieniło się w 5D :o

Tak to ta sama firma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.