Skocz do zawartości

Gość

Rekomendowane odpowiedzi

A napewno się nie wkurzę

Co ty- jaja sobie robię, Sam robie skóre tymi gabkami i jest bardziej niż super.. A ci co nie mieli tych Magic Spongów w ręce moga sobie dworować. Nie wiedzą co tracą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no panowie bez jaj, magiczne gabki do skory uzywacie?

Kanar- czy ty wszystko musisz wiedzieć ;) Ja skórę w chacie czyszczę(piesek na niej śpi) A tak poważnie do winyli, plastików, i ew skayu jest dobra. Oczywiście przez zawartość cząstek s\ściernych trzeba uważać- łatwo zrobić kuku.Ale prawdę powiem że widziałem doczyszczanie taka gąbka siedzenie kierowcy po jego jeansach. (sam wyraził zgodę na taka operację).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem taką "magiczną gąbką" fmy 3M czyścić skórę. Rzeczywiście czyści, ale przy okazji niszczy wierzchnią warstwę skóry. Jak dla mnie jest dużo za ostra.

 

Tak podejrzewałem i dlatego strasznie się dziwiłemm że chłopaki tego naprawdę używają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Z tego co widnieje w opisie allergo, można wnioskować to bardziej elastyczny pumeks inż gąbka. Jeśli polega to na zeszlifowainu brudu z powierzchni, to na pewno ucierpi na tym, też lakier wykończeniowy.

 

Z ciekawości zamówiłem jedną. Zobaczymy co to za wynalazek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

na pewno nie megs, gliptone'a nie używałem(ale muszę wypróbować...), ale colourlock jest bardzo, bardzo dobry.

colourlock ma bardzo dobry cleaner i szczoteczkę, natomiast jeśli chodzi o zabezpieczenie, to ja z rzeczy których próbowałem, preferuję leather condiotoner zymola, głównie ze względu na rewelacyjny zapach, który pozostawia we wnętrzu. ale to akurat już kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki z tych zestawów jest według was najlepszy do skóry:

 

1. Zestaw Meguiars Leather

2. Zestaw Colourlock

3. Zestaw Gliptone G12, G11

 

ewebtualnie co innego polecacie???

 

megs jest słabiutki, gliptone nie używałem.Za to polecam głęboko od serca :) Colourlock

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zakupiłem ten Gliptone do ciemnej tapicerki i po wielu moim zdaniem jest to najlepszy jaki miałem, gdyż zostawia skore pięknie matowa i nie maskuje struktury skory. Bardzo ładnie się wchłania pozostawiając niewidocznie cienka warstwę. Minal już miesiąc od czasu kiedy go nałożyłem i siedzenia się nie wyświeciły. Meg's jest dla mnie zdecydowanie gorszy w porównaniu z nim. Ma tez ładny zapach "dobrej skory". Tak wiec polecam go ale zaznaczam ze np swiswaxa nie używałem wiec nie mam porównania.

 

Acha, radze sprawdzić cleaner zanim zacznie się czyścić tapicerkę bo na tapicerce w bmw z 2002 r rozpuścił mi on farbę, na szczęście szybko zareagowałem i szkody nie ma dużej, ale nie zdarzyło mi się to jeszcze nigdy z żadnym cleanerem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie rozpuścił farby, bo nie spotkałem się jeszcze z tak mocnym środkiem z linii konsumenckiej a żaden producent raczej by takiego puścił na rynek. Pewnie jeździsz w dżinsach i one zafarbowały skórę a cleaner to zdjął. Potem patrzysz na fibrę którą wycierałeś fotel a ona cała czarna i jest strach co się stało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie rozpuścił farby, bo nie spotkałem się jeszcze z tak mocnym środkiem z linii konsumenckiej a żaden producent raczej by takiego puścił na rynek. Pewnie jeździsz w dżinsach i one zafarbowały skórę a cleaner to zdjął. Potem patrzysz na fibrę którą wycierałeś fotel a ona cała czarna i jest strach co się stało ;)

 

tapicerka jest kremowa i szmatka zrobila sie kremowa,

ponieważ to nie moje auto a tapicerka jest dość zniszczona, poza tym ma kilka elementów wymienionych, które po czasie zaczęły różnić się barwa to zastanawiam się coraz bardziej nad pomalowaniem jej w całości (nawet już prawie dobrałem kolor farby)

wiec przed taka ostateczna decyzja właściciela mogę zrobić jeszcze jeden test ze zdjęciami i je tu gdzieś opublikuje

podkreślę tylko , zew moim aucie na czarnej tapicerce nissan/infiniti produkt ten pięknie zebrał tylko poprzednie środki i brud w żaden sposób nie uszkadzając farby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.