Skocz do zawartości

Coś do kokpitu


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Czy ktoś wie gdzie zakupić Mainz Cherish Matt Look Interior Trim Dressing?Kurde w sklepach w których się zaopatruje nie ma.Chyba że ktoś może polecić coś o podobnym wykończeniu(lekka satyna może mat(nie świeci się deska) i nie zostawia tłustych plastików)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto Finesse Spritz

Śledzę twoje testy na bieżąco tylko czy nada sięjako typowy dresing?Bo podobno to takie QD do wewnątrz

Wiem że z Mainzem może być problem ale to był właśnie produkt jakiego szukałem ho ho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto tez spróbować dressing od Polytop Każdy plastik, tworzywo będzie wyglądało inaczej dlatego warto testowac.

Jak dla mnie dressing polytopa na kazdym plastiku jak używalem jest dosyć błyszczący coś ala PB NL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie Pink Sheen pachnie jak mydło? :D Ja go za to właśnie nie lubię. Potem czuję się w samochodzie jak w łazience...

Evo pisał, że jak płyn do płukania :D Cos w tym jest, dla mnie przyjemny troche odmiany od słodkich zapachów

:good:

Warto tez spróbować dressing od Polytop Każdy plastik, tworzywo będzie wyglądało inaczej dlatego warto testowac.

Jak dla mnie dressing polytopa na kazdym plastiku jak używalem jest dosyć błyszczący coś ala PB NL.

Wrzuce jakis test ze wszystkimi dressingami może w najbliższym czasie jak dorwe się do jakiegoś auta :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krd, Dla mnie zapach AB jest jednym z najlepszych jakie miałem :) Faktycznie pachnie trochę jak mydło lub płyn do płukania ale za to bardzo delikatnie i nienachalnie. Np polecany tu szampon duragloss'a w kwestii zapachu mi kompletnie nie podchodzi tak samo jak odswieżacze powietrza CS - są zbyt chemiczno słodkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak ktoś lubi matowe wykończenie polecam dresing do plastikow od Tunig Kingz konsystencja podobna do NL zapach gumy balonowe i daje naprawdę fajne wykończenie. Zobaczymy jak z kontaktem z wodą oby nie było tak jak z NL :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde gdzie???Przeszukałem chyba wszystkie sklepy forumowe i lipa

 

Zaraz po nowym roku Deep Gloss wystawiał na Allegro ostatnie sztuki ;) Rzutem na taśmę kupiłem Cherisha i parę innych rzeczy z Mainz. To prawda, coraz trudniej już cokolwiek dostać a Cherisha nie ma już w tej chwili nigdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam do Was szybkie pytanie , potrzebuje dobry/bardzo dobry środek do konserwacji i pielęgnacji plastików w środku auta i deski rozdzielczej do BMW e92 , polecicie coś ? Osobiście myślałem nad "Poorboys Natural Look" godny uwagi ? Czekam na Wasze opinie i sugestie , z góry bardzo dziękuje , pozdrawiam ;)

 

P.S Chyba że lepszą opcją jest kupić dwa środki , jakiś do mycia a po myciu do konserwacji ?

 

Oczywiście wykończenie w macie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skyn3t, jeśli produkt ma się nie świecić warto spróbować Koch Chemie Refresh Cockpit Care.

Lepszy będzie ? Pytam ponieważ dużo osób poleca Poorboys , widziałem efekty przed i po no i też ma wykończenie w macie ?

 

P.S Czytałem też że pare osób Natural Look'a używają jako podkładu a jako wykończenie Koch chemie - Warto tak się bawić czy raczej to bez sensu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie wyczytałeś to o tym podkładzie,ale to moim zdaniem nie ma sensu.

Po natural looku spodziewaj się błyszczącego efektu,a nie matu.

Kup jakieś APC do czyszczenia tworzyw,a na zabezpieczenie np.Gtechnic.Mat będzie na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.