Skocz do zawartości

Coś do kokpitu


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wpadł mi w łapy koch chemie nano magic plast care

No cudowny mat zostawia :-] do tego zapach :-]

 

kchem a ja myślałem że on tylko na zewnątrz sie nadaje :>

do środka to zapach mi srednio podchodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wpadł mi w łapy koch chemie nano magic plast care

No cudowny mat zostawia :-] do tego zapach :-]

 

kchem a ja myślałem że on tylko na zewnątrz sie nadaje :>

do środka to zapach mi srednio podchodzi :)

Mea culpa,to refresh cocpit care było... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Uszanowanie ;) Popsułem troszkę swój kokpit za mocnym APC i gdzieniegdzie mam wyblakłe smugi widoczne pod pewnym kontem i niezbyt mocnym świetle. Obleciałem na razie calość Nielsenem Finesse i jakby ciut lepiej, ale jeszcze nie to. Polecacie jakiś środek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k24, Hmmm... Jutro sprawdzę. Ale dziwne, że po przetarciu Nielsenem Finesse wciąż są takie smugi. Dokładnego stężenia nie umiem określić, bo robiłem to na oko. 5-6 psiknięć do słoiczka APC + jakieś 100ml wody, może ciut więcej lub mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to być może trzeba będzie wodą się pobawić. Ale na plastikach na drzwiach, które są "śliskie" jeszcze bardziej mi wyblakły. Na pozostałych plastikach użyłem APC w mniejszym stężeniu i jest wszystko OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luq92, Możliwe, że Twoja decha zaatakowana była w przeszłości czymś zdecydowanie nie przeznaczonym do jej bezpiecznego czyszczenia po czym zostało to zamaskowane i jakoś to było. Teraz w miarę dobrze to umyłeś i wychodzą kwiatki... Przed kilkoma dniami miałem to samo.

Dobrze wymyj (APC (nie bój się 1/10) , płukanie wodą i tak do skutku), nałóż dressing ze dwa-trzy razy (dzień po dniu, tak aby poprzedni sobie dosechł) i może się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja kiedyś przypadkowo kupiłem AREXONS Autopflege Smash Super Protectant High Gloss

 

http://www.autooptimierer.de/epages/622 ... ducts/7125

 

powiem szczerze, że byłem pod wrażeniem tego środka. Kosztował chyba 24zł, ale na plastikach w LEONie spisywał się świetnie. Nie błyszczał się tak jak plaki i te inne wysokopołyskowe, raczej nadawał taki naturalny wygląd plastikom.

 

Nie mam dobrych zdjęć, bo autko już sprzedane, ale jakieś tam są.

1999802156_4.jpg?1360506214

1999802156_6.jpg?1360506214

 

Teraz do V50 planuję kupić podobny środek tylko nie high gloss, a natural finish. Zobaczymy jaka będzie różnica.

 

http://www.autooptimierer.de/epages/622 ... ducts/7126

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym potraktować elementy lakierowane? Evo w jednej ze swoich relacji użył SV Nano Express (np.tutaj) Czy jest jakiś inny środek, który mogę użyć na te elementy? Myślałem też o wosku lub icare (Zymol do iphonów) :o

 

Możesz użyć Zymol Detail'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.