Skocz do zawartości

Pianownica i aktywna piana


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wleje 50ml i 500ml wody to spokojnie starczy na raz, z nadkolami wlacznie

O to, to :D

Myślę o PA żeby szybciej pianować. Marolexa przerobiłem na szybszą wersję czyli zasilaną z kompresorka. Pianuje się o wiele szybciej ale chciałbym spróbować PA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie chyba coś nie tak...

 

Karcher K5 plus pianownica Karcher + VP Advance neutral

 

100ml plu 500ml ciepłej wody - takie se lepsze mleko zlauje po 3 minutach nie domywa

 

Kupiłem PA, ustawienie na "-"

 

100ml +900ml cieplej wody - również taka se słaba śmietanka:/ efekt po splynieciu po kilku minutach jakbym wodą opłukał :o

 

100+500ml cieplej wody śmietanka nawet niezła ale spływa szybko i z myciem to nie ma chyba nic współnego. :thumbdown:

 

Podsumowując nie widzę na razie żadnej różnicy miedzy pianownica karcher a PA czyli coś robie źle :song:

 

Jakieś propozycje? Czy ta VP Advance to takie mleko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie chyba coś nie tak...

 

Karcher K5 plus pianownica Karcher + VP Advance neutral

 

100ml plu 500ml ciepłej wody - takie se lepsze mleko zlauje po 3 minutach nie domywa

 

Kupiłem PA, ustawienie na "-"

 

100ml +900ml cieplej wody - również taka se słaba śmietanka:/ efekt po splynieciu po kilku minutach jakbym wodą opłukał :o

 

100+500ml cieplej wody śmietanka nawet niezła ale spływa szybko i z myciem to nie ma chyba nic współnego. :thumbdown:

 

Podsumowując nie widzę na razie żadnej różnicy miedzy pianownica karcher a PA czyli coś robie źle :song:

 

Jakieś propozycje? Czy ta VP Advance to takie mleko?

Jak chcesz i jest czas wpadne do ciebie z Naszymi pianami i cos potestujemy :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślimy :acute: w każdym bądź razie pokombinuje jeszcze z inna pianą bo raczej lanie 200ml i 800 wody to troche za dużo....myślałem , że kupie PA i będzie baja a tutaj :idea:

 

btw:sebba75,

 

jaką pianę polecasz? :D

Cos tam sie znajdzie do testowania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@niron

Dużo osób pisało o pianownicy Karchera o pojemności 0,6l że dają tylko mleko a nie pianę.

Na początku też myślałem żeby ją kupic ale po obejrzeniu kilku filmów na Youtube np. https://www.youtube.com/watch?v=JgCL_87A3kU

od razu zmieniłem zdanie :) . W końcu zakupiłem PA od PPUH WERA. Teraz czekam na przesyłkę .

Natomiast nie wiem jaki będzie efekt Pianownicy PA z K2 , może ktoś kto już testował ją podpowie jaki będzie efekt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądałem ten film co podałeś i stwierdziłem że kupie Pianownice PA albo zrobie sobie z opryskiwacza ręcznego. Dają one lepszy śnieg niż ten tani karcher. Co prawda dopiero zaczynam sie wkręcać w tą chorobę ale uważam że lepiej będzie mi się z tym pracować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tasek, różnica w cenie oraz kolorze. Domywają tak samo ;)

 

Zgadza się. Barwnik to tylko efekt estetyczny, mający na celu m.in. ułatwienie rozpoznania, gdzie jest nałożona piana na jasnych (białych i srebrnych) lakierach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupić Marolexa 1500 czy 2000? Chyba 1500 spokojnie wystarczy do pianowania 5-drzwiowego kompaktu wraz z z felgami i nadkolami? Czytałem na wcześniejszych stronach, że litr spokojnie wystarcza, więc 1500 będzie dobrym wyborem, prawda? Chcę się upewnić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupić Marolexa 1500 czy 2000? Chyba 1500 spokojnie wystarczy do pianowania 5-drzwiowego kompaktu wraz z z felgami i nadkolami? Czytałem na wcześniejszych stronach, że litr spokojnie wystarcza, więc 1500 będzie dobrym wyborem, prawda? Chcę się upewnić. :)

 

 

1500 Ci spokojnie wystarczy, aczkolwiek różnica w cenie między 1500 a 2000 to kilka złotych, dlatego też weź 2000. Zawsze możesz trafić na jakieś spore auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.