Skocz do zawartości

Pianownica i aktywna piana


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem to jest to made in PRC /china/.Także o niej myślałem,gdy szukałem każdego grosza oszczędności ;-).Dołożyłem poszedłem na całość i mam PA.Niby to samo ale made in italy + części zapasowe i wogóle the best. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie proszę o odpowiedź: Jako, że zaopatrzyłem się w pianownicę ręczną Epoca oraz pianę aktywną Valet Pro pH Neutral Snow Foam i po prześledzeniu kilkunastu stron wątku wyczytałem by lać ciepłą wodę do pianownicy, więc pytam czy ciepła woda nie wpływa negatywnie na wosk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Panie i Panowie proszę o odpowiedź: Jako, że zaopatrzyłem się w pianownicę ręczną Epoca oraz pianę aktywną Valet Pro pH Neutral Snow Foam i po prześledzeniu kilkunastu stron wątku wyczytałem by lać ciepłą wodę do pianownicy, więc pytam czy ciepła woda nie wpływa negatywnie na wosk?

Osobiście do Glorii zawsze lałem ciepłą wodę i nie zauważyłem osłabienia wosku z tego powodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc w wyborze pianownicy. Przeczytałem dużą część tematu i mam teraz mętlik w głowie. Oto linki do producenta:

http://www.wszystko-do-sprzatania.pl/la ... -1906.html

http://www.wszystko-do-sprzatania.pl/la ... -1999.html

 

Która z nich będzie lepsza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki za pomoc. Myślę ze po zakupie nareszcie będę się mógł cieszyć pianą z prawdziwego zdarzenia. Aha jeszcze pytanie. Spotkałem się z dwoma opiniami więc ku ścisłości czy ciśnienie robocze myjki ma wpływ na jakość/ilość piany czy jest to zależne tylko od pianownicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tego samego karchera i kupiłem pianownicę od wery może droższa od tych co podałeś ale pianę bije taką jak powinna i służy wiernie już 2,5 roku ( średnio 4 aut co 2 tyg) 8-) Jeżeli chesz coś tańszego to ta 2 ale np. ja wolę kupić raz a dobrze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba pozostaje mi się na nią skusić :) a jeśli już się zaopatrzę to jeszcze jedno pytanko jeśli można: Jak rozcieńczyć VelvetPro ph neutral snow foam ? bo różnie podają:

spryskiwacz do 1:25, lub bardzo mocne zabrudzenia 1:15

w zaawansowanych pianownicach nawet do 1:400

 

czy ta pianownica to już jest profi i mam się trzymać 1:400 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile moze podgrzac mieszanine litr nawet bardzo cieplej wody?

Nie sadze zeby ktos lal wrzatek.

Co nie zmienia faktu ze jesli ktos ma mozliwosci lub taka ochote moze lac wode destylowana, podgrzana lub kazda inna.

Jednak doradzajac to innym, dobrze poprzec to jakimis faktami. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.