Skocz do zawartości

Czasowe obniżki cenowe i nowe promocje


mx_nowicki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor
Witam

 

Moje zamówienie to: 100000772.

 

Czy mozna prosic o przeliczenie sumy koncowej ?

 

Uszanowanka

 

Witam,

 

już wiem, że wszystko zostało wyjaśnione drogą mailową :)

 

Dzisiaj wysyłamy.

 

Jeszcze przypomnę- kiedy konto podpięte jest do grupy rabatowej rabat nalicza się automatycznie- dla Waszej i naszej wygody ;)

 

 

Wiolka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 590
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderator
Witam

 

Moje zamówienie to: 100000772.

 

Czy mozna prosic o przeliczenie sumy koncowej ?

 

Uszanowanka

 

Witam,

 

już wiem, że wszystko zostało wyjaśnione drogą mailową :)

 

Dzisiaj wysyłamy.

 

Jeszcze przypomnę- kiedy konto podpięte jest do grupy rabatowej rabat nalicza się automatycznie- dla Waszej i naszej wygody ;)

 

 

Wiolka

 

Tak, dzieki wielkie. Jestem zalogowany na wszystkich sklepach i pogubilem sie kto co i jak wymaga ;)

 

Pozdrowki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Przypominamy, że trwa promocja- ODBIERZ KOSZULKĘ DETAILER'a.

 

Tylko 2 dni dzielą nas od końca PROMOCJI PACZKOMATY ZA 0 ZŁ! bez względu na wartość zamówienia ;)

 

Zmieniły się produkty w CZASOWYCH OBNIŻKACH CENOWYCH

 

Warto skorzystać z tej promocyjnej kumulacji :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Zamówienie numer 100000799 złożone i opłacone system pay-u , pozdrawiam

 

Bardzo dziękujemy. Wysyłamy jutro rano (żeby produkty niepotrzebnie nie spędziły nocy w paczkomacie :) ).

 

Widzę, że konto nie było podpięte do grupy rabatowej a płatność już zrealizowana do dorzucimy jakiś drobiazg do paczki ;)

 

P.S. Podpięłam już konto do grupy rabatowej dlatego następnym razem rabat naliczy się automatycznie ;)

 

Wiolka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Dzwoniłem przed sekundką w sprawie produktu r222 auto wash czy dałoby rade dorzucić go do tej wysyłki czy przyjdzie dużo później ??

 

Nie ma problemu. Nie opóźni to wysyłki. Można założyć zamówienie na sklepie (wybierając opcję "odbiór osobisty") i zapłacić przez platnosci.pl. W komentarzu prosimy wpisać, że to do zamówienia 799 :)

 

Wiolka

 

[ Dodano: 7 Marzec 2012, 14:19 ]

Przy okazji przypomnę, że dzisiaj jest ostatni dzień promocji "Paczkomaty za 0 zł" :)

 

Wiolka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Cześć,

 

informujemy, że stan magazynowy produktów firmy Meguiar's został uzupełniony w naszym sklepie. Pojawiło się kilka nowości takich jak klocek szlifierski Meguiar's Ungrit Sanding Backing Pad pasty polerskie 105 oraz 205 w opakowaniach 945 ml oraz nowe APC All Purpose Cleaner Plus

 

I promocja z tym związana Kalendarz Meguiar's 2012

 

Zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Pady Urban jutro dojadą?? Czarnego brak..

 

a BP Flexipads 125mm??

 

Dostawy z Urbana spodziewamy się jutro więc na pewno czarny pad też się pojawi. Dostawa Flexipads dopiero pod koniec tego tygodnia (a tak realnie początek przyszłego) :)

 

Wiolka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

 

Cześć,

 

niestety tamte się skończyły. Teraz mamy te butelki: http://www.pielegnowacauto.pl/kosmetyka ... 947ml.html Różnią się tylko tym, że te mają podziałkę i trochę inną szyjkę :)

 

Wiolka

 

[ Dodano: 14 Marzec 2012, 16:12 ]

Witam,

 

przypominam, że tylko zamówienia złożone do 23.59 bedą brane pod uwagę w konkursie PROMOCJA MARCOWA- ODBIERZ KOSZULKĘ DETAILERA :mrgreen:

 

Jest to mocno limitowana wersją koszulek (wzór nadruku należy do firmy MX NOWICKI i nie może być wykorzystywany przez inne firmy/osoby) ;)

 

[ Dodano: 14 Marzec 2012, 16:42 ]

I małe roszady w CZASOWYCH OBNIŻKACH CENOWYCH

 

W promocyjnych cenach m. in. Optimum Opti- Coat, Środek do skóry Meguiar's Gold Class Rich Leather Cleaner & Conditioner, Bezkwasowy środek do czyszczenia felg P21S Leichtmetall-Felgen Reiniger 1L, Chemical Guys microfibra Sasquatch 40x40 i inne :)

 

ZAPRASZAMY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.