Skocz do zawartości

Czasowe obniżki cenowe i nowe promocje


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 590
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

cos mi nie dziala, ani do Wiolki ani do Pawła nie moge wysłac PW :dontknow: chcialem slicznie podziekowac za blyskawiczne zrealizowanie zamowienia, idealny kontakt i fachowa porade :) mam tylko jedno pytanie - magiczna rozowa buteleczka to? bo nie moge wywąchać :dontknow:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Proszę o dodanie mnie do grupy rabatowej:

bocek2@o2.pl

 

Konto zostało dodane do grupy rabatowej :-)

 

cos mi nie dziala, ani do Wiolki ani do Pawła nie moge wysłac PW :dontknow: chcialem slicznie podziekowac za blyskawiczne zrealizowanie zamowienia, idealny kontakt i fachowa porade :) mam tylko jedno pytanie - magiczna rozowa buteleczka to? bo nie moge wywąchać :dontknow:;)

 

PW doszło szczęśliwie i rozwiązanie zagadki jest w odpowiedzi :-) bardzo dziękujemy za zamówienie i pozytywną opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ja również proszę o dodanie mnie do grupy rabatowej - zeli.ftpl(małpa)gmail.com

 

Pozdrawiam!

 

Konto dodane :good::)

Dziękuje, zamówienie 100001427 złożone i zapłacone. Zobaczymy jak te Paczkomaty działają :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Cześć, ja również proszę o dodanie mnie do grupy rabatowej - zeli.ftpl(małpa)gmail.com

 

Pozdrawiam!

 

Konto dodane :good::)

Dziękuje, zamówienie 100001427 złożone i zapłacone. Zobaczymy jak te Paczkomaty działają :)

 

Pozdrawiam

 

Dziękujemy za zamówienie :-] Hmm całkiem fajnie działają ;) mamy nadzieję, że ta forma przesyłki Ci przypadnie do gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Czy ten temat mógłby wrócić do swojego pierwotnego założenia - informowania o promocjach, nowościach itp. a nie proszenia o dopisanie do grupy rabatowej ?

W pierwszym poście jest napisane, co zrobić żeby być objętym rabatem ;)

 

Zawsze wchodzę, żeby nie przeoczyć jakiejś super promocji, a tu znowu ktoś tylko prosi o dopisanie do grupy rabatowej :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
W pierwszym poście jest napisane, co zrobić żeby być objętym rabatem ;)

 

No to żeby już nie drażnić naszego moderatora :P to zapraszam do wydzielonego tematu (mam nadzieje, że ten już nie będzie umykał uwadze klientów): http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... 127#260127

 

Wiolka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.