Skocz do zawartości

Czasowe obniżki cenowe i nowe promocje


mx_nowicki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 590
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Dystrybutor

Potrzebowalbym raczej koncentrat 1L a nie wersje GT. Wzialbym dwie szt. Chcialbym je dorzucic do dzisiejszego zamowienia,ale na wysylke moge poczekac.

 

Ok jutro ma być u nas :)

 

mx_nowicki, które z waszych butelek pet i atomizerów wytrzymają rozcieńczony apc i blue gel?

 

My przetrzymujemy APC lub silną chemię w tych butelkach: http://www.pielegnowacauto.pl/butelka-n ... 947ml.html

 

z tym atomizerem: http://www.pielegnowacauto.pl/atomizer- ... hemie.html (blue gel go nie uszkodził. tylko po użyciu przepłukujemy wodą.

 

jeżeli chodzi o blue gel'a i butelki PET to niestety zeżre dedykowany atomizer więc raczej nie polecamy ich do silnej chemii (dziękujemy M4ciek za informację :) ). Sami nie testowaliśmy tego połączenia ale podobno się nie sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Marco śmiało możesz składać zamówienie, a en jee doliczymy jak będę go już miał u siebie :)

 

rychu dzięki za informacje ponieważ są nam bardzo przydatne. Chyba już wiem z czego wynika ten błąd. Generalnie moja wina bo skopiowałem to z worda i znaki zostały źle odczytane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy zakup u was i tak jak się spodziewałem wszytko w jak najlepszym porządku. Paczka dobrze zapakowana i wyszko wysłana.

 

BTW

 

To będą te miarki/pojemniczki dostępne w sklepie online ? A może coś dedykowanego do apc np. żeby można było sobie spokojnie rozcieńczenie 1: 10 zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mx_nowicki, ja też miałem kraczki w mailu (Gmail) ale po wklejeniu np. do notatnika wszystko było normalnie. Może kodowanie złe?

 

Zamówienie nr 100000519 złożone :-)

Przelew dokonany za pomocą płatności.pl

Niestety dopiero teraz doczytałem o rabacie na 4 produkt :( Jeśli dałoby się coś uciąć to bardzo byłoby miło gdybyście dorzucili jakiś aplikator albo inne gratisy :-)

 

Pozdrawiam i wyczekuje na paczkę :-) :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Kurcze nie powiedziałeś żebym podpiął Cię pod grupę rabatową, wtedy automatycznie by się naliczał rabat. Teraz ustawiłem i po zalogowaniu się będziesz miał widoczne ceny z rabatem :)

 

W takim razie dorzucę trochę prezentów :) Możemy tak zrobić?

 

Jeżeli chodzi newslatter to rzeczywiście problem z kodowaniem ponieważ skopiowałem tę część tekstu z worda :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mx_nowicki, Pierwsze zamówienie u was :) Dużo macie fajnych produktów ,których u konkurencji brak od dłuższego czasu :/ Tylko szkoda ,że tak mało testerów macie np. wosków :D ale już po korekcie na pewno wezmę Race Glaze 55 :D

 

Jasne ,że możemy tak zrobić :) Jakbyś miał jakieś luźne aplikatory z fibry albo piankowy to też może być :D

 

Dzięki za zainteresowanie :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

U mnie na Firefoxie też było ok, a na IE lipa.

 

Golono dorzucimy coś fajnego, będziesz zadowolony ;) Znaczy mam taką nadzieję :)

W panelu admina widzę że jesteś już w grupie kosmetykaaut. Spróbuje odświeżyć stronę, powinno zaraz działać :)

 

A o jakich woskach dokładnie mówisz? Na pewno wprowadzimy więcej dodo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mx_nowicki, Gratisy zawsze cieszą nie zależnie jaka ich wartość :)

 

A z testerów coś trwałego na zimę może np. Colli 476s, FK 1000P albo coś z Duraglos-a ale to już troszkę wyższa półka :) Ostatnio wszędzie braki niestety...

 

Woski Dodo fajne ale na razie miałem do czynienia tylko z jednym z nich :) Chciałoby się mieć od razu wszystko ale niestety nie ma aż na tyle środków :)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Inpost ma dwa dni robocze na dostarczenie paczki. Zdarza się, że dociera następnego dnia (czasami w sobotę, niektórzy klienci informowali o otrzymaniu sms z informacją odbiorze przesyłki w niedzielę) dlatego reasumując- cholera ich wie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.