Skocz do zawartości

SHINING.CAR - SHOPping Rabat 5% Kod: KA


ShiningCar

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcza raz dzięki Adam za dostawę :good:

Powiedz mi jeszcze co to jest toto różowo-czerwone bo zapomniałem spytać :?::mrgreen:

 

Nie ma problemu ;)

 

Poszło PW :)

 

Chyba chwilowo jedna z lepszych promocji u Partnerów Forum. Dla kupujących tu pierwszy raz to świetna oferta. Niby to tylko 8%, ale przy moich małych zakupach rabat prawie 10zł, więc zwraca się za przesyłkę. Polecam!

 

PS. Czekam na realizację, ale czytając komentarze innych, jestem pewny, że się nie zawiodę.

 

Dzięki za mile słowo :good:

 

Cieszymy się, że promocja przypadla do gustu :)

 

Jutro rano realizujemy Twoje zamówienie :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie złożone (numer 1533), przelew zrobiony, 8% rabatu na wejściu wygląda bardzo atrakcyjnie :good:

Więc nie pozostaje nic innego jak czekać na kuriera z paczką która zapełni luki w moim baaaardzo podstawowym pierwszym zestawie kosmetyków :) na pewno niedługo zgłoszę się po konkretne akcesoria, bo tego mi teraz głównie brakuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z Waszym ciągłym zainteresowaniem "czymś nowym" mamy plan.

 

Plan wprowadzenia do Naszego sklepu produktów pewnej marki.

 

Marka jest BARDZO WYJĄTKOWA tzw HAND MADE i zdecydowanie mało komercyjna :song:

 

Przed ewentualnym jej wprowadzeniem, chcieliśmy poznać Wasze zdanie na ten temat.

 

Czy jesteście otwarci na "coś" nowego, wyjątkowego, bardzo dobrego?

 

Wiemy, że używacie sprawdzonych produktów, ale.... no właśnie ;)

Are you ready for this?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postów mam mało, wiedzę na razie zdobywam, kilka produktów liznąłem, ale gdyby można było przetestować nowości (nawet gdyby kupić małą ilość np na jedno auto) to czemu nie. "Starzy wyjadacze" na pewno od razu porównali by je ze sprawdzonymi produktami i było by wiadomo. Ode mnie macie na pewno :good: ponieważ lepiej sprzedawać coś czego nie ma nikt będąc pewnym jakości produktu niż bić się o klienta produktem, który ma każdy w swojej ofercie i w cenie czasem +-10gr taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak byście chcieli mogę w zamian za koszulkę/microfibrę (bo za darmo nawet w mordę nie leją) pomóc wam w promowaniu nowej marki na swoim regionie, czyli całe Województwo mazowieckie i łódzkie :roll: , ale dalsza rozmowa na pv i nie obchodzi mnie jaka to marka, grunt aby produkt był dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.