Skocz do zawartości

SHINING.CAR - SHOPping Rabat 5% Kod: KA


ShiningCar

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówienie 1385 złożone...nie wiem o której otwieracie ale zjawiam się około 10 i może uda się odebrać :ad:

 

[ Dodano: 29 Czerwiec 2012, 15:06 ]

Udało się, dzięki!

 

Uwaga ode mnie: Zmieńcie na stronie w dziale kontakt adres, dopisując, że jest to osiedle Europejskie. Znalezienie was to mega wyzwanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,

 

W związku z tym, że Nasi rodacy w ten weekend dali Nam wiele powodów do dumy, organizujemy całkiem przyzwoitą promocję :-]

Jak wiemy już za kilka minut rozpocznie się mecz finałowy Ligi światowej Polska -USA.

Otwieramy więc przed Wami kolejną bramę promocyjną.

Bramę do otrzymania zupełnie free ręcznika do osuszania Fluffy!

Warunkiem jest złożenie zamówienia powyżej 300zł.

Naszym życzymy zwycięstwa a Was zapraszamy do wzięcia udziału w promocji!

Promocja trwa do 11.07.2012!

3434.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy,

 

Jako, że wakacje w pełni (coby nudno nie było i byście o detailingu nie zapomnieli 8-) ) zapraszamy do skorzystania z Naszej nowej promocji.

 

Każdy z Was, kto od dnia dzisiejszego zarejestruje się w Naszym sklepie otrzyma jednorazowy rabat na pierwsze zakupy w wysokości 8%!

 

Promocja trwa do 31.07.2012r!

 

Zapraszamy do skorzystania z Naszej oferty ;)

 

plakatkopia4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba chwilowo jedna z lepszych promocji u Partnerów Forum. Dla kupujących tu pierwszy raz to świetna oferta. Niby to tylko 8%, ale przy moich małych zakupach rabat prawie 10zł, więc zwraca się za przesyłkę. Polecam!

 

PS. Czekam na realizację, ale czytając komentarze innych, jestem pewny, że się nie zawiodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.