Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Jakiś czas temu rozpocząłem przygodę z detailingiem i zaraziłem się "niestety" :D

Żona mnie wyzywa, że ona tyle na kosmetyki dla siebie nie wydaje co ja na auto. A i tak o wszystkich zamówieniach nie wie :lol::kox:

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem Łukasz. Pasjonuje się detailingiem. Lubie podłubać przy aucie różnym tego słowa znaczeniu. Forum jest doskonałym źródłem wiedzy i możliwością poznania opinii użytkowników dlatego postanowiłem się zarejestrować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie

 

Wasze forum odkryłem przypadkowo :)

Aktualnie szukam pomysłu na założenie własnej działalności i dosyć mocno spodobała mi się wizja posiadania własnego warsztatu pielęgnacji samochodów.

Wpadłem już - po drodze - na kilka systemów, w ramach których mógłbym zacząć działać. Tutaj mam nadzieję dowiedzieć się więcej i podjąć decyzję co dalej i w jaki sposób. Jednocześnie zapraszam do kontaktu jeśli ktoś ze Śląska (Katowice i okolice) także chciałby zająć się taką działalnością jako wspólnik - zwłaszcza jeśli ma już doświadczenie w tym zakresie.

 

Jeszcze raz serdecznie witam i pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Przymierzam sie do zakupu nowszego zestawu kosmetyków dla auta, tak aby odswierzyc jego wyglad. Samochod to Honda Civic mb3 w kolorze pirate black. Ekspoatowany codziennie. Polerke reczna chce zastapic niebawem mechaniczna za pomoca polerki DAS-6

 

Forum to sledze od ponad roku z przerwami, ale dopiero niedawno postanowilem sie zarejestrowac.

 

 

Pozdrawiam wszystkich ...Fedur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Michał . Przywiało mnie tu google. Aktualnie siedzę w Norwegii i zamierzam doprowadzić moje autko z Waszą małą pomocą najpierw do stanu lepszego niż przed zakupem a następnie do stanu lepszego niż w dniu wyjazdu z salonu :D

Pozdrawiam ;)

 

P.S Czemu nie ostrzegacie, że to strasznie wkręca ? :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na Imię Daniel, jestem z Zielonej Góry aktualnie mieszkam w Bury koło Manchesteru. Na temat Detailingu wpadłem jak szukałem jakiś info na temat wosków. Zacząłem moją zabawę ze środkami Meguiar's jakieś 4 lata temu, tydzięń temu kupiłem maszynę DA. Kestrel DAS6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich użytkowników.

Okazało się, że dopóki nie trafiłem na to forum, nic nie wiedziałem o utrzymaniu samochodu w czystości. Po kilku tygodniach wnikliwego czytania przyszła pora na rejestrację.

Pozdrawiam

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.