Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was el Borato! Zawitałem do was z polecenia chłopaków Z FFP. Mianowicie zawsze używałem twardych wosków typu autoland w puszcze z supermarketów, jednak pomyslałem że o autko trzeba w końcu bardziej specjalistycznie zadbać. Auto to fiat Bravo z 2010 r kupiony z wyprzedaży rocznika w marcu tego roku wiec użytkowany od niecałych dwóch miesiecy w kolorze Rossa Maranello z miką. Mam nadzieje że podzielicie sie radami jak zadbac o taki lakier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono lubiące czyste auta. Od jakiegoś czasu posiadam auto marki BMW 10 letnie w czarnym oraz pod opieką auto z salonu marki vw golf VI również w czarnym perłowym. Mam nadzieje że czytając forum dowiem się tyle, żeby nie wyrządzić autom krzywdy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów :) Napotkałem forum w sieci przez przypadek no i wciągnęło mnie czytanie o auto detalingu.pozisadm 4 lotnie bmw x3 i mam nadzieje że przy pomocy forum będę w stanie zachować jego idealny wygląd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich. Od 3 lat jestem w posiadaniu toyoty corolli sedan w kolorze czarnym metalik. Samochód zawsze myty i sprzątany. Ale po wstępnej lekturze forum stwierdziłem, że jeszcze długa droga przede mną aż ponownie stwierdzę że mam zadbany samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich maniaków i niemaniaków czystych aut. Przy Waszej pomocy chciałbym doprowadzić swoje Volvo do "porządku" i mam nadzieję,że mi pomożecie. Swoją przygodę chcę zacząć od testerów. Pozdrawiam i do usłyszenia w innych tematach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich - obserwuje juz to forum od dłuższego czasu dzisiaj postanowiłem sie zarejestrować gdyż mam pewne pytanie odnośnie myjki ciśnieniowej.... Niestety nie mam uprawnień do pytania w odpowiednim dziale, a potrzebuje pilnej porady,...

W jednym z supermarketów budowlanych jest w ofercie taka myjka za 600 zl

 

http://www.garten.com/product_info.php?products_id=1062

 

Co myślicie o tym modelu czy warto???

Nie znalazłem tego modelu na żadnej innej stronie nawet na stronie lavora..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

od jakiegos czasu szukam informacji na temat renowacji lakieru auta, oraz techniki i srodkow jakimi moge bezpiecznie myc swoje auto, takim sposobem trafłem na to forum, juz wyczytałem mase ciekawych info, a z biegiem czasu mam nadzieje, ze pozyskam jeszcze wiecej pozytecznych rzeczy ;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam na imię Mariusz, lat 23. Interesuje się głownie motoryzacją i stąd moja obecność na tym forum.

Zaczynam się interesować autodetaling- iem, chociaż nigdy nie mam aspiracji zostać mistrzem w tej dziedzinie, po prostu lubię dbać o samochody i dzięki temu forum chciałbym się nauczyć jak to robić poprawnie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.