Jump to content

WĄTEK PRZYWITAŃ

Recommended Posts

• Replies 11.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów na bardzo bogatym w wiedzę motoryzacyjno-detailingową forum. Mam nadzieję, że wzbogacimy je w drobny sposób informacjami o produktach, które produkujemy a

Witamy na forum Kosmetyka Aut.

Cześć! Miło nareszcie dołączyć do Waszego grona 🙂 Niedługo przedstawimy Wam całą gamę naszych produktów wraz z opisami i zdjęciami i chętnie będziemy odpowiadać na wszelkie pytania 🙂 Miłego dnia!

Posted Images

Witam!

Mam na imię Wojtek :) Posiadane auto to golf mk3. Samochód świeżo po malowaniu, czyli posiada hologramy po polerce. Póki co zgłębiam wiedzę czytając forum i mam nadzieję że się pozbędę tego dziadostwa a przy okazji nauczę się jak prawidłowo dbać o samochód.

Pozdrawiam!

Witam wszystkich forumowiczów 8-) Póki co zbieram siły i środki techniczne do odświeżenia blasku mojej granatowej OOOO A4. Zaczynam od wiedzy, zielonego, granatowego korka 3M, wosku Harly Wax i tego czego najbardziej mi brakuje.. dnia wolnego aby wziąc się do działania.. ;)

Witam serdecznie,

Jestem pod wielkim wrazieniem wiedzy forumowiczow, forum pierwsza klasa, ja powolutku dobieram kosmetyki, i nie dlugo sie zacznie ostre czysczenie.

Pozdrawiam!!

dzien dobry wszystkim : )

przepraszam za brak polskich znakow diakrytycznych ale mam uszkodzona klawiature ; ) forum czytam od kilkunastu tygodni naprowadzony na jego trop przez usera Muti z forum Vw i powoli zestawiam liste kosmetykow ktorymi chcialbym potraktowac swojego ulubienca, bedac pod wrazeniem tego czego dokonaliscie ze swoimi (i cudzymi) autkami ; )

pozdrawiam