Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam na imie Dawid, jestem z Białegostoku. Forum przegladam od jakiegoś czasu ale dopiero niedawno się zarejestrowałem. Mam nadzieje, że miło bedę spędzał z wami czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie forumowiczów Kosmetyka Aut,

 

Jestem Michał, posiadam w swojej kolekcji dwa autka o które staram się dbać. Regularne mycie, czyszczenie itp.

 

Zarejestrowałem się na forum w celu poszerzenia wiedzy z zakresu estetyki aut, liczę na pomoc z Waszej strony.

 

Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nazywam się Łukasz i mieszkam aktualnie w Sosnowcu, na co dzień poruszam się Hondą Civic Fk2 executive w kolorze Crystal Black Pearl B92P oraz Fiatem Uno Turbo i.e. które na dzień dzisiejszy jest w czarnym macie (przynajmniej do malowania jakie przejdzie w te wakacje)

 

Zalogowałem się w celu poszukania idealnego zestawu do wypucowania hondziny

 

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej;)

Nazywam się Artur i moja przygoda z kosmetyką samochodów praktycznie się zaczyna bo po tym co tu czytam a po tym co robiłem z moim autem to po prostu było zwykłe mycie :D

mój samochód to passat b5fl kolor antracyt.

pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

 

Można powiedzieć, że detailingiem zainteresowałem się, po rozmowach z kolegami Big i Maru 123 z forum OCP, którzy chyba również tutaj są obecni. Mam nadzieję, że spędzę tutaj miło czas i nabiorę jakiejś wiedzy :evil:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Mam na imię Tomek, moje auto to Golf IV w kolorze BlackMagic Perleffect (LC9Z). Po paru niezbyt udanych próbach odświeżenia lakieru środkami z półki supermarketu, postanowiłem zabrać się do roboty na poważniej :-] . I tak oto zacząłem przygodę na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum.

Świetna strona, ludzi z dużą wiedzą i ceniący swoje pojazdy dlatego postanowiłem dołączyć do tego grona.

Może na początek coś o mnie.

Nie jestem w żaden sposób zawodowo związany z lakiernictwem ani samochodami.

Na koncie mam kilkanaście samochodów które starałem się odnowić, głównie polegało to na polerowaniu lakieru pastą "BRIL" lub "FARECLA" oraz zabezpieczeniu woskiem, wymyciu i zabezpieczeniu czarnych elementów wykonanych z ABSu kosmetykami dostępnymi w sklepach motoryzacyjnych.

Nie wiem czy ktoś to czyta, czy ktoś coś na to odpisze, o coś zapyta - jeśli tak będzie mi bardzo miło.

Pozdrawiam ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Kosmetyką aut zainteresowałem się już jako nastolatek, kończę niedługo studia więc kilka lat starałem się dbać o auta rodziców a nawet przez krótki okres o swoje własne auto. Dzięki forum mogę poszerzać wiedzę i unikać błędów w trakcie czyszczenia aut.

Jeszcze nie mam za sobą pełnego procesu detailingu auta ( jako student nie pracujący nie mogę sobie pozwolić na zakup potrzebnych kosmetyków) ale nie jeden dzień i wieczór spędziłem przy czyszczeniu auta i jak większość tutaj w pełni nie zadowala mnie szybkie mycie auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Trafiłem do Was na forum szukając informacji nt poprawy stanu wizualnego lakieru na mojej maszynie BMka 3 w kolorze... połyskującym grafitowym metaliku??

Przychodzę z pytaniami :D

 

 

Pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.