Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witajcie. "detailingiem" zajmuję się amatorsko na swoje potrzeby od około 10 lat. Nic szczególnego, ale podstawy tematu znam. Wiem w którą stronę kręci się polerka rotacyjna 😉 Miałem tutaj konto, ale dawno się nie logowałem i nie potrafię go już odzyskać więc założyłem kolejne. 

Pozdrowienia! 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Cześć wszystkim!
Bardzo doceniam to miejsce, wiele wątków starszych i młodszych bardzo pomogło mi nabrać pewności siebie i stawiać kolejne kroki w tej branży.
Zajmuję się detailingiem od 3 lat, z początku nieśmiało, teraz staram się zrobić z tego swoje główne zajęcie, "na koncie" obecnie trochę ponad 20 aut. Liczę korekty 😉
W tym roku certyfikowałem się u  @ADBL w Get Fun Center.
Mam nadzieję, że pasja do pielęgnowania aut nie przeminie u mnie nigdy i będziemy mogli na te tematy jeszcze dłuuugo pisać! 😃

  • Super 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Jestem amatorem detailingu i traktuję to jako hobby, pomysł na spędzenie wolnego czasu i odskocznię od pracy 😄.

Forum śledzę już od jakiegoś czasu, jednak w końcu udało mi się zarejestrować. Mam nadzieje, że będę aktywnie uczestniczyć w budowaniu ciekawych wątków i czerpać jeszcze więcej wiedzy 🦾.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema 

Jestem nowy na forum mam na imię Jacek i nie pije od dwóch dni. Z tego powodu postanowiłem zagłębić się w temacie detailingu. 
 

Dziadzia wiem że tutaj jesteś, oglądam Cię na judupie. Robisz mega dobra robotę!!!
Pozdrawiam Cię i wszystkich forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.