Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Kompletuje powoli swój kącik detailerski w garażu i liczę że na tym forum podszkolę się w teorii detailingu, oraz liczę że sam będę mógł w jakiś sposób pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Z tej strony Damian, mieszkam w Rzeszowie, od małego interesowałem się motoryzacją, z wykształcenia Inżynier, od dłuższego czasu interesuję się detailingiem, więc w końcu postanowiłem założyć konto na znanym forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Na forum trafiłem jakoś na zimę 2018, poszukując dobrego płynu zimowego. Do dzisiaj przeglądałem forum jako "cichociemny", jednak w końcu postanowiłem się zarejestrować, żeby czasem o coś podpytać, coś napisać, i takie tam 🙂

Prywatnie użytkuję Polski wynalazek- Poloneza caro 1.6GLI, i Seata Leon 1.6 16v

pozdrawiam,

Kuba96

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, autodetailingiem interesuje się od niedawna, właśnie jestem przed pierwszym polerowaniem swojego samochodu, po długich godzinach kompletowania sprzętu i czytania/oglądania poradników. Miało być skromnie, jedynie najpotrzebniejsze rzeczy, a jestem w trakcie przerabiania garażu pod detailing (białe ściany, lampy na ścianach itp). 😛 pozdrawiam was i dzięki za wszystkie rzeczy których się dowiedziałem. 

Mateusz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Łukasz z Torunia. Trochę czasu spędziłem już na forum czytając posty. Teraz zakupiłem polerkę DA yato 82200 plus dysk 125 mm.  Zamierzam się zająć dla potrzeb rodzinnych korektą lakieru. i zabezpieczeniem go.

Pozdraiwam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich
 
Postanowiłem kupić   sobie myjkę ciśnieniową i mam nadzieje ze mi w tym pomożecie ,a po kupnie podzielę się z Wami moimi spostrzeżeniami 
Siema. Mamy tu dość obszerny temat o wyborze myjek przeszukaj go pod kątem interesujących cię modeli (użyj opcji "szukaj"). Jeżeli nic nie znajdziesz to wrzuć tam swoje pytanie, a może ktoś coś doradzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.