Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie 👋  kosmetykami bawię się już od paru lat, zwykłe mycie auta potrafię rozciągnąć na dwa dni dosłownie, a takie bardziej zaawansowane trwa i trwa 😆 to już pewnie uzależnienie 😅 Preparatów mam moc i wciąż dokupuję kolejne i testuję. Do rejestracji skłoniła mnie chęć poznania technik i myków forumowych detailerów jak i wymiana spostrzeżeń dotyczących kosmetyków samochodowych. Jako niezarejestrowany użytkownik obserwowałem bacznie, aż nadszedł czas rejestracji 😉

Pozdrawiam serdecznie! 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim 😉

Jeśli chodzi o kosmetykę to pracuję ze swoim ukochanym Mini Cooper S z 2011 roku w niesamowitym kolorze White Silver Metallic, z którego można wyciągnąć świetne efekty!

Głównie pracuję z kosmetykami @Soft99 😉  Na dniach robię przygotowanie autka do sezonu, pełna dekontaminacja, glinka Smooth Egg, Shampoo Creamy Type, Cleaner, Compound Z na szyby, Silicone Off, zabezpieczenie woskiem Fusso, NW Glaco Roll On oraz zamówione wczoraj Nano Hard Plastic - myślę, że na Mini, gdzie jest dużo plastików, zrobi robotę 😉 

 

Pozdro 

 

78659BFB-DCBB-4E23-A363-6FF614B5844F.jpeg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam. Szukając informacji o kosmetykach samochodowych przekierowało mnie na temat o szamponach, po którym postanowiłem sie zarejestrować i dowiedzieć więcej na wszelakie tematy związane właśnie z czyszczeniem pojazdów 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

trafiłem na to forum w poszukiwaniu informacji o szamponach samochodowych będąc przekonanym ze dobry szampon, pomijając drogą ceramikę, to już prawie max co można zrobić przy aucie. No i sie zaczęło: QD, QW, cleanery, siuwaksy, MF, sealanty, politury, dressingi, etc...

Tak więc stwierdziłem, że po wielogodzinnej lekturze tego forum, w zasadzie jestem już jego członkiem. Pozostała tylko formalizacja związku 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.