Jump to content

SerRoberto

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About SerRoberto

Informacje

 • Województwo
  Śląskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Właśnie tego najbardziej się boję żeby nie uszkodzić ogrzewania...
 2. Witam. Potrzebuję waszej pomocy... Przygotowuję samochód na przyciemnienie szyb i jestem zmuszony zdemontować tylną kamerę która jest przylepiona na taśmie. Jakby tego było mało przylepiec jest na pasku ogrzewania tylnej szyby... Czy ktoś z was mierzył się z takim tematem ??? Będę wdzięczny za pomoc e iż nie chciał bym uszkodzić ogrzewania tylnej szyby Pierwsze moje myśli to podgrzanie suszarką szyby z zewnątrz i włączenie ogrzewania tylnej szyby w celu rozpuszczenia kleju... Z góry dziękuję za cenne porady i sugestie.
 3. Czy ktoś może używa ten sprzęt ??? Chciałbym się dowiedzieć jakie są wasze opinie po dłuższym używaniu tej mini polerki... Z góry dziękuję za rzeczowe informacje.
 4. No to super dziękuję za informację Po jakim czasie docierałeś 2 minuty ? Reload po jakim czasie nakładałeś ? Pytam dlatego iż różnie ludzie piszą. Może orientujesz się jakie jest najlepsze oświetlenie aby położyć ceramikę ?
 5. Przygotowuję się do nakładania powłoki ceramicznej CarProCQuartz UK 3.0 i w związku z tym chciałbym się dowiedzieć czy istotna jest temperatura otoczenia przy nakładaniu ? Obecnie ok 8 stopni... Pytam dlatego iż garaż mam nieogrzewany i zastanawiam się czy obecne temperatury nie będą utrudniały zaaplikowaniu ceramik na lakier. Nie chciał bym aby moja praca poszła na marne... Tak sobie myślę iż jeśli temperatura będzie problemem jestem skłonny zakupić nagrzewnicę elektryczną. Nakładam pierwszy raz powłokę więc jeśli będziecie mieli uwagi i sugestie to mile widziane
 6. Witam. Chciałbym was prosić o pomoc w zabezpieczeniu tapicerki z ekoskóry (czarna) w nowym samochodzie. Czym zabezpieczyć taką tapicerkę z ekoskóry ??? Może macie sprawdzone środki... Czytając forum jestem pełen obaw jak podejść do tematu. Zawsze uważałem iż środki które są do skóry będą również dobre do ekoskóry ale jak się okazało jestem w błędzie. Będę wdzięczny za wasze sugestie jaki kierunek obrać, Chciałbym żeby ta "plastikowa krowa" służyła mi jak najdłużej w dobrym stanie choć wiem że żywotności prawdziwej skóry nie dorówna. Obecnie na stanie mam taki środek jak Chemical Guys Leather ale to bardziej do czyszczenia niż do zabezpieczenia.
 7. Witam. W najbliższych dniach odbieram samochód w kolorze czarnym perłowym i w związku z tym chciałbym się dowiedzieć czym zabezpieczyć ten lakier na starcie. Wiem że czarny perłowy jest kolorem wymagającym więc nie chciał bym na wstępie popełnić jakiegoś błędu... Byłem nastawiony na wosk Soft99 Fusso Coat 12 ale przeszła mi też przez myśl ceramika. Chciałbym poznać wasze opinie jakie kierunek w tym pierwszym kroku obrać... P.S Przepraszam za niedociągnięcia jeśli takowe pojawią się w tym poście
 8. Witam. Jestem nowym na forum i mam nadzieję iż pogłębię wiedzę odnośnie pielęgnacji swojego samochodu i detailingu. Pozdrawiam Witam. Jestem nowym na forum i mam nadzieję iż pogłębię wiedzę odnośnie pielęgnacji swojego samochodu i detailingu. Pozdrawiam

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.