Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Witajcie serdecznie ,

 

Jesteśmy nową marką na rynku , nie mogło więc nas zabraknąć na największym forum detailingowym w naszym kraju .

W najbliższym tygodniu przedstawimy nasze produkty , nasze plany .

 

W między czasie zapraszamy na nasz profil na facebook'u

https://www.facebook.com/detailersmagic/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Jestem szczęśliwym posiadaczem forda, nie lubię sprzątać ale lubię jak jest czysto :D ( tylko w samochodzie)

Ostatnio zacząłem kupywać różne środki pasty nie pasty itp ale szczerze mówiąc jestem laikiem i chciałbym zasięgnąć rady bardziej doświadczonych i zacząć działać na korzyść mojego samochodu niż bezmyślnie kupywać i wklepywać całą chemię jaką wciśnie mi sprzedawca :D

 

Także przepraszam z góry za spam ale będę prosił o pomoc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Od jakiegoś czasu interesuje mnie dygitaling, i myślę ze ty znajdę ważne rady co do tego zagadnienia ,i dowiem się jakich używać środków ,aby moja laguna wyglądała jaka prawdziwa lala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć!

 

jako tako interesuje się myciem, polerowaniem, lakierowaniem, szpachlowaniem.

mam nadzieje że zdołam Was nawrócić i będziecie używać produktów marki plak, autoland oraz że G3 będzecie używać nawet do mycia zębów! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Zawsze mnie drażniła jazda brudnym autem, męczyłem się, żona się śmiała z moich pędzelków do czyszczenia wywiewów wentylatora aż tu nagle znalazłem podobnych do siebie... :) Teraz czas na pozbycie się złych nawyków i przysposobienie poprawnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze bylem troche idealista, wiec teraz czas starac sie robic idealna kosmetyke aut :)

narazie zaczynam, ale szybko trzeba zalapac co i z czym!

nawet wlasne auto czekac nie bedzie na dobra kosmetyke.

 

Tak wiec witam wszystkich aktywnych!

 

1459071926-500-x-264px-negatyw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, detailingiem póki co jeszcze się nie zajmuję ale z racji posiadania własnego auta sprawa kosmetyki coraz bardziej mnie interesuje. Póki co szukam pomysłów na poprawę tego co zaniedbał poprzedni właściciel oraz jak utrzymywać auto we względnej czystości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem nowy, jeszcze nie detailinguje ale przymierzam się do kupna sprzętu na razie tylko do mycia i korekty lakieru. Jestem młody, jeszcze w technikum, chciałbym kiedyś robić to profesjonalnie ale to tylko marzenia :mrgreen: może kiedyś się uda, a na razie chce szkolić swoje umiejętności i nabrać w tym małego doświadczenia :D

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

Jestem nowym partnerem forum, a przy tym pasjonatem perfekcyjnych aut.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym profilem FB, a także działem na forum. Pamiętajcie, że zawsze służę radą i pomysłami w detailingowej materii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Serdecznie :)

Chwilę już działam w temacie Detailingu, forum śledzę jeszcze dłużej i uznałem że to najwyższy czas do Was dołączyć :)

Pozdrawiam wszystkich Artystów Naszej branży oraz osoby zupełnie świeże :) !!! :ad:

 

Moje auto to passat cc niestety w czarnym uni:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.