Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim! Przez 5 lat prowadziłem swoją ręczną myjnie samochodową, jednak chciałbym się teraz zająć wyłącznie auto detailingiem. Przyszedłem zasięgnąć od Was rad! Oczywiście służę również swoją pomocą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie...

Forum przeglądam od jakiegoś czasu... postanowiłem w końcu się zalogować.

Mam na imię Krzysiek ... żyję motoryzacją.... do tej pory raczej skupiałem się na mechanice.

ale ostatnio wzięło mnie równie mocno na porządny wygląd....

 

Pozdrawiam i bezawaryjności i piękności wszystkim forumowiczom !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Witam Gorąco całe Forum "Kosmetyki Aut" :)

Długo zwlekałem by tu zarejestrować się, lecz w końcu nowe XC60 więc i kosmetyka i większa dbałość - bardziej profesjonalna.

Mam nadzieję że gdzie jak gdzie, ale tutaj znajdę wiele odpowiedzi na nurtujące mnie pytania i zagadnienia.

Nie mam nic wspólnego z firmami i usługami tego typu, jestem zwykłym posiadaczem auta, który chciałby mieć auto czyste i pachnące.

Raz jeszcze wszystkich Pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witm Patryk z tej strony mieszkam w uk, zarejestrowałem się na stronce że by zaczerpnąć wiedzy na temat dedailingu! Wczoraj walczyłem z papierem na mokro 2500 i 3000 :D nie mam pojęcia jak pozbyć się wszystkich powstałych rysek :wallbash:

Prosiłbym o pomoc na priv opisze problem.

Pozdrawim wszystkich serdecznie! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Wczoraj zakupiliśmy wraz z małżonką Hyundai i30 czarna perła.

Z doświadczenia z mojego pierwszego auta volvo s40 czarny metalic ( zniszczyłem lakier brakiem wiedzy, nieodpowiednimi specyfikami itd... ) postanowiłem poszukać w internecie jakichś porad na temat dbania o własne cztery kółka.

Natrafiłem na tą arcyciekawą stronę, która pochłonęła mnie wczoraj na dobrych 4-5 godzin. Liczę na to że chętnie pomożecie, ale najpierw poczytam... poczytam... poczytam :)

POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Od pewnego czasu obserwowałem już forum a widząc stopień zaawansowania wiedzy detailingowej wiem że dobrze trafiłem ;) -więc nie znalazłem się tutaj przypadkowo. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.