Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :) mam na imię Jarek, na forum zawitałem już jakiś czas temu ale tylko jako "gość" od jakichś dwóch, trzech dni jestem stałym bywalcem a dziś już oficjalnym użytkownikiem :) mam nadzieję, że czegoś się tutaj nauczę i będę mógł bardziej profesjonalnie podejść do mycia auta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! :D jestem Mikołaj pochodzę z samej rubiezy Polski tj. Zaraz obok granicy z Ukraina. Auto które na codzień dopieszczam i jest moim oczkiem w głowie to A6 C5 sedan 2.4 V6. Przygodę z garazowym detalingiem zacząłem stosunkowo nie dawno bo jakieś dwa miesiące temu złożyłem swoją pierwszą paczkę na top stageu. Cały czas się uczę czegoś nowego i poznaje nowe rozwiązania :)

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, jestem Tomek, od jakiegos czasu studiuje forum. Mam nadzieje ze z biegiem czasu cala wiedze zaczne wykorzystywac w praktyce. Oprocz auto detailingu, rownoczesnie staram sie studiowac elektryke samochodowa. Mam nadzieje ze pojdzie to caly czas do przodu. Pozdrawiam, widzimy sie na forum :D

 

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowną administrację i forumowiczów, na imię mam Adam ,pierwsze kroki z renowacją lakierów i detailingiem wnętrz pojazdów stawiałem 4 lata temu. Na forum trafiłem w poszukiwaniu nowości związanych z renowacją lakierów i po to aby poszerzać swoją wiedzę :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam administracje i forumowiczow. Mam na imie Tomek i jestem swiezy w branzy, ale temat detailingu zawsze mnie krecil. W marcu tego roku przeszkolilem sie w ShineOn w Piasecznie i od tego czasu zaczalem przywracac autom blask ;) na forum trafilem by poszerzac swoja wiedze oraz w poszukiwaniu nowych rozwiazan i produktow. W niedlugim czasie planuje stworzyc wlasne studio w Norwegii.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia na forum. Piona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imię Rafał jestem z Torunia mój pacjent to VW Golf Plus w kolorze hmmm ciemnym :D granatowo-szarym, mam zamiar dzięki informacją na tym zacnym forum zacząć dbać bardziej prof. o mój samochodzik. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam na imię Damian . Chętnie skorzystam z doświadczeń forumowiczów i w miarę moich skromnych umiejętności będę się dzielił własnymi działaniami. :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Mam na imię Bartek i od jakiegoś czasu pochłaniam wiedzę z forum! Jak na chwilę obecna "po godzinach" czyszczę wnętrza, detaling plastików itd. Myślę, że wraz z nowym rokiem ruszę już znacznie mocniej z tematem i przy waszej pomocy, waszej wiedzy będę mógł też za jakiś czas pomagać innym, rozpoczynającym z tematem mycia, detalingu, polerowania i prania wnętrz :) miłego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów!

 

Mam na imię Marek. Ostatnio postanowiłem wziąć moje auto we własne ręce :) Rozglądając się za informacjami na temat różnego rodzaju środków natrafiłem na to właśnie forum... kilkukrotnie :) To początek mojej zabawy z pieszczeniem auta, a widząc imponującą ilość informacji na forum, myślę że trochę tu posiedzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.