Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

Wita posiadaczka 19 letniej Skody Favorit - pewnie jedna jedyna taka na forum, więc będę rodzynkiem ;).

Mam teraz sporo czasu, więc zamierzam się na poważnie zająć przywróceniem blasku temu autu, szczególnie że poprzedni właściciel nie dbał o nią należycie, ale też nie jest najgorzej. Wiele info już znalazłam, mam nadzieję, że uda mi się znaleźć więcej i wkrótce podzielić się zdjęciami i relacją z prac :).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów Detailerów!

O czymś takim jak cardetailing dowiedziałem się szukając na necie jakiegoś lepszego szamponu niż te z "cpnu". Najpierw nie mogłem uwierzyć jaki wielki wybór różnych różności jest na autokosmetyki.pl ;) , ale im dłużej drążyłem googla zrozumiałem, że to cała obszerna dziedzina- doprowadzić i/lub utrzymać swój samochód do ideału :acute: . Zakupiłem właśnie nieźle utrzymane autko i chcę je doprowadzić do stanu "showcar" w czym mam nadzieje mi pomożecie :roll: .Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zainteresowałem się cardetailingiem dopiero niedawno gdy kupiłem nowe CZARNE auto.

Niestety utrzymanie w czystości czarnego samochodu nie jest takie proste jak poprzedniego srebrnego ;-) Tak że szukam odpowiednich środków żeby autko było czyste i błyszczące... i to z jak najmniejszym nakładem pracy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Dopiero zaczynam zabawę z cardetalingiem :) Posiadam Clio z 2001 r koloru granatowego. Obecnie już nawoskowane megsem #16 ale im więcej czytam to forum tym większej ochoty nabieram na zakup i próbowanie nowych kosmetyków.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.