Skocz do zawartości

Polerka Graphite - warto?


Liptonosz

Rekomendowane odpowiedzi

Bez urazy ale ile razy idzie pytać o to samo ludzie czy wy nie macie swojego zdania?

Przyklady w tym temacie

1.Poradźcie Lare czy Graphite??

2.Witam i jak sprawuje się wam polerka Graphite bo zastanawiam się jeszcze nad K2

3.Która maszyna bardziej się nada na pierwsze razy ?

graphite czy silverline ?

4.Graphite na Allegro to 286 zł, natomiast Silverstorm to 297 zł.

 

Bo ludzie którzy zadają takie pytania dostają kolejne rozprawki na 20 stron o wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą a tak naprawdę potrzebują krótkiego żołnierskiego:

 

"Baczność. Bierz Graphite. Spocznij. Odmaszerować" :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 395
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Baczność. Bierz Graphite. Spocznij. Odmaszerować

 

Melduję że zgodnie z rozkazem polerka Graphite zamówiona :ad:

Teraz tylko jakieś czary odprawić żeby zimę odgonić, śniegu że nic nie idzie robić przy aucie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam

tez zakupiłem Graphite... zobaczymy jak śmiga ...ale to pożniej, narazie zimno :( Panowie, do kompletu dodali tarcze do mocowania gabek 180 mm, do polerki bedzie oki czy zakupic 125mm, powiedzcie mi jeszcze jakie pady zakupić , uzywam kosmetykow meguiers step 1, 2 i wosk nxt...prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uległem, stałem się graphitoposiadaczem... Mam nadzieje iż w święta będzie jakaś dodatnia temperatura i coś tam sobie po przypalam lakier na moim paszczurku :)

Jak mi się uda załatwić aparat to wrzucę jakieś fotty :) Kaboom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ojciec i brat zadali mi pytanie, czym taka polerka (np. GRAPHITE 59G242), różni się od takich za 100zł? Skoro te po 100zł pisze, że też mają regulację obrotów. Poza tym czemu te pady z takiej za 100zł są niedobre?

 

Ja wiem, że temat jest długi, że 15 podstron... Ale na prawdę warto poświęcić ten czas i przeczytać...

Padły odpowiedzi chyba już na wszystkie możliwe pytania odnośnie Graphite.

 

A różnica w cenie bierze się stąd, że do Graphite dodawana jest walizka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ojciec i brat zadali mi pytanie, czym taka polerka (np. GRAPHITE 59G242), różni się od takich za 100zł? Skoro te po 100zł pisze, że też mają regulację obrotów. Poza tym czemu te pady z takiej za 100zł są niedobre?

 

Ja wiem, że temat jest długi, że 15 podstron... Ale na prawdę warto poświęcić ten czas i przeczytać...

Padły odpowiedzi chyba już na wszystkie możliwe pytania odnośnie Graphite.

 

A różnica w cenie bierze się stąd, że do Graphite dodawana jest walizka :P

 

jedno pytanie jeszcze nie padło !! czy na Graphita da sie wyrwać więcej lasek ?! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w pojedynku Graphite vs. K2 PRO wybralibyście którą?

 

http://www.k2pro.pl/component/provider2 ... Itemid=597

 

Miałem podobny dylemat. Graphite jest lżejszy, ma walizkę w zestawie i jest sprawdzony przez wielu Forumowiczów. Nowa polerka K2 pojawiła się niedawno, na papierze wypada nieźle. Jest cięższa (2.8kg vs 2.3 Graphite) ale obroty ma od 600 a Graphite od 900 i jest tańsza. Kilka osób ją miało w rękach i opinie są niezłe ale bezpośrednio z polerką Graphite chyba nikt jej nie porównał.

 

Ja zaryzykowałem i wybrałem K2. Stwierdziłem, że skoro mam dylemat i nie wiem co lepsze to niech zadecyduje cena ;)

K2 w carok do jutra do wieczora jest dostępne za 217zł. z przesyłką. Tutaj:

http://www.motochemia.pl/polerka-elektr ... p-994.html

 

za ok. 220zł. z przesyłką. Graphite najtaniej widziałem za ok. 290zł. z przesyłką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaryzykowałem i wybrałem K2. Stwierdziłem, że skoro mam dylemat i nie wiem co lepsze to niech zadecyduje cena ;)

K2 w carok do jutra do wieczora jest dostępne za 217zł. z przesyłką. Tutaj:

http://www.k2pro.pl/component/provider2 ... Itemid=597

 

za ok. 220zł. z przesyłką. Graphite najtaniej widziałem za ok. 290zł. z przesyłką.

 

Co do ceny to ciężko powiedzieć da się taniej kupić Graphite z przesyłką kurierską za pobraniem np:

 

20130326_165256.jpg

 

K2 ma chyba jeden minus gwarancję z tego co ktoś wspominał tylko jeden rok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno w sklepach miałem w ręku Skila 3,3 kg-ciężka cholera i duża ,potem w Nomi Graphita-różnica w wadze i wielkości na +.

I Einhella-gówniane rączki ale miałem wrażenie,że jej 1000obr było wolniejsze niż 900obr Graphita.

Graphite trochę rzęcholił,z tego co czytałem to kwestia przesmarowania zębatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny to ciężko powiedzieć da się taniej kupić Graphite z przesyłką kurierską za pobraniem np:

 

Podejrzewam, że jakbyś nie szukał to jednak do ceny K2 się nie zbliżysz co może ułatwić wybór niektórym niezdecydowanym :)

 

K2 ma chyba jeden minus gwarancję z tego co ktoś wspominał tylko jeden rok ;)

 

Jest to jakaś wada ale... sprzedawca z tytułu rękojmi możemy reklamować sprzęt przed upływem 2 lat. Chyba, że kupiliśmy na firmę wtedy zostanie nam tylko rok i nic z tym nie zrobimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LZ, mam dokładnie takie same przemyślenia jak Ty.

Jak zrobię nią w tym sezonie 3 auta to będzie szał... więc chyba też się skuszę na tą od K2.

 

A przy takiej częstotliwości użytkowania jaką zakładam, to raczej nie nie nawali. Co najwyżej zbierze trochę kurzu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pewne zastrzeżenie do polerki Graphite, mianowicie mam wątpliwości co do stabilizacji obrotów. Na razie testowałem polerkę w warunkach domowych, można powiedzieć, że "na sucho".

Na pierwszych dwóch biegach urządzenie wyraźnie zwalnia, nawet przy niewielkim docisku, nawet nie słychać prób podtrzymania obrotów.

Z racji tego, że wcześniej nie miałem do czynienia z urządzeniem ze stabilizacją obrotów (w ogóle nie miałem do czynienia z polerką), nic z tym nie robię, chcę sprawdzić jak będzie się sprawować na lakierze, jeżeli sytuacja będzie uciążliwa, maszynka pójdzie na gwarancję.

Ewentualnie chętnie skonsultuję działanie sprzętu z kimś z mojej okolicy, tutaj od razu apel: Jesteś z okolić Zielonej Góry, chcesz udzielić pomocy, odezwij się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.