Skocz do zawartości

[Lublin] Spotkania regionalne


Big

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie 19 to trochę późno :o. A nie lepiej po prostu oddzielić spotkania na "grupowe mycie" i "spot". Przykładowo "Grupowe mycie" byłoby tam gdzie był ostatni spot, bo miejscówka do tego zacna, a "Spot" gdzieś w centrum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byliśmy parę ładnych godzin i "wymienialiśmy się tylko doświadczeniami/opiniami". Jutro będziemy od 17 i też trochę posiedzimy. Nie musisz przyjeżdżać na 17 i myć razem z nami. Możesz przyjechać później.

 

Zawsze komuś nie będzie pasowało... Ostatnio spot był na weekendzie to też było źle. Teraz godzina 19 to za późno. Ludzie... !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, na spocie bylo 5 osob/aut ja powiedzialem, ze miejscowka jest genialna i reszta sie z tym zgodzila. Proponuje sie przelamac, przyjechac te 10km na drugi koniec wielkiej METROPOLII lubelskiej i wtedy oceniac "place". Osobiscie moge pojechac w kazde miejsce, ale Nowi niech najpierw ocenia nasze miejsce. Na zachete jutro wpadne mocnym V8 albo niepodzianka...

Myjacy zaczynaja o 17, serdecznie zapraszamy. Wezcie smarowidla, krzeselka i co tam macie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Ostatnio spot był na weekendzie to też było źle. Teraz godzina 19 to za późno. Ludzie... !!!

Z tego co wyczytałem, każdemu pasowało kto chciał przyjechać i wpisał się na liste więc nie rozumiem :dontknow:

 

Griffe :good: , jednak proponowałbym aby spoty były weekendowe a nie w środku tygodnia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekendowe spoty są raczej kiepskim pomysłem.

Po drugie miejscówka jest genialna. Jeżeli ktoś nie chce myć auta może przyjechać na "gotowe".

Nie przesadzajcie z wielkością miasta... jeżeli chcecie dla mnie spot może być nawet w Zamościu, i tak przyjadę, nie stanowi to dla mnie problemu w momencie jak chcę spędzić przyjemnie czas ze znajomymi, jeżeli ktoś szuka byle wymówki aby się nie pojawić to niestety nic na to nie poradzę...

 

Tak więc do zobaczenia jutro o 17 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, przyjadę po pracy więc około 19. Co do miejscówki to lepszej nie znam, ale obok Rossmanna nie ma już miejsca do fotek bo kostkę naprawiają, tylko na górze :/

co do spotów w innym pkt Lublina, to tak jak ktoś pisał, na koncertowej jest luz i można siedzieć ile się chce co nie jest takie oczywiste np w Gali/Orkana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy Wy nie przesadzacie z tym narzekaniem ?? Jak napisał Griffe, nikt z narzekajacych jeszcze nie był na spocie, ale już im się nie podoba (to takie polskie !!).

A to zła miejscówka, a to zły termin. A jak zmienilibyśmy miejscówkę i termin, to i tak okaże się, że nikt z nowych nie przyjedzie, bo a to za ciepło, a to dziecko trzeba do szkoły w wakacje zaprowadzić 8-)

Miejscówka jest bardzo dobra, bo na miejscu jest myjka i pusty duży parking, a że ktoś musiałby jechac z Nałkowskich czy z Czubów? No cóż, nie mieszkamy wszyscy na 1 dzielnicy i dogodzić każdemu się nie da !! Zawsze ktos będzie miał dalej niż innni.

Co do dnia - czwartek jest idealny !! W sezonie wiosenno-letnim, część z nas na weekendy wyjeżdża z miasta i na weekendowe spoty nikt by nie przyjechał. W czwartek nie ma tego problemu.

Poza tym termin spotów ustalony jest już "na sztywno" w co drugi czwartek na parkingu nad Rossmenem na ul. Koncerowej. Jak pisał Griffe, byliśmy w 5 osób i wszystkim się podobało zarówno miejsce jak i termin, więc nie ma co modzić.

P.S.

Ja oczywiście dzsiaj będę :) Carbona też biorę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.