Skocz do zawartości

[Lublin] Spotkania regionalne


Big

Rekomendowane odpowiedzi

Możliwe, że ja dziś wpadnę coś ochlapać na Koncertową.

Raczej pod wieczór - jeśli są chętni możemy się zgrać.

Co do spotkań pod Areną klimat jest fajny ale ogólnie biorąc stan lakieru to albo DRAMAT albo tylko dramat, na palcach jednej ręki można policzyć te ogarnięte detailingowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cimals, byłem wtedy pod Lidlem i nawet Ci widziałem.

 

8 lip 2015, o 11:13

 

Grzesiek, kiera w Clio wygląda super i nic ze skórą się nie dzieje. Polecam obszywanie na ul. Przyjaźni - to chyba najlepszy fachowiec w Lublinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam obszywanie na ul. Przyjaźni - to chyba najlepszy fachowiec w Lublinie.

 

Dawno temu obszywałeś tam? Czytałem gdzieś, że podobno teraz trochę gorzej robi niż kilka lat temu. Sam chcę obszyć kierownicę i zastanawiałem się właśnie nad tym na Przyjaźni lub BM Customs w Lubartowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W BM wykonanie na najwyższym poziomie, może trochę gorzej z jakością skóry. Znajomy obszywał 4 lata temu kierownicę, po roku już było widać zużycie. Ja korzystałem z usług kilkukrotnie, ręczne w skórze, słupki pod zegary w alcantarę itd, nigdy nie mogłem narzekać na wykonanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu obszywałeś tam?

Jakieś 5 lat temu.

 

Też obszywałem na Przyjaźni... on robi tak normalnie, Ci z Lubartowa bardziej bawią sie w takie łączenia kolorów, faktur, szycia kolorowymi nićmi itd...

 

Co do jakości

Passat ponad 5 lat przebeig ponad 180 000 wyglądała jak fabryczna, wygłaskana

Transit już 3ci rok leci, tu gorzej bo i budowa jedna druga, i czasem brudne ręce jak to roboczym busie, troszkę kolor miejscami uciekł bo szył szarą skórą (taka była oryginalnie kierownica tylko z jakiejś plastikogumy no i deska też jest szara) poza lekkimi odbarwieniami nic

C-max gałka zmiany biegów widoczna na blogu w relacji, ta ma mało bo jakies poł roku i wszystko ok

Skoda Octavia- swieży temat bo ze 3 tygodnie ale robota jak zwykle profi... ze swojej strony polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem proponować jakieś wspólne chlapanie, ale pogoda w tym tygodniu chyba nie będzie Nas rozpieszczać.

 

Natomiast w świecie detailingu trochę się dzieje. Wpadł do Nas ostatnio mały czerwony samochodzik na korektę. Poniżej parę fotek z roboty

wUodcpp.jpg

ft4mmzb.jpg

0R67DKR.jpg

3o67NB0.jpg

rqvaOaC.jpg

rRovJrb.jpg

gf35yYy.jpg

1ZRCrhG.jpg

CUtskfX.jpg

PyEZw34.jpg

Przykładowe wyprowadzenie jednej z głębszych rys

sAGdPHK.jpg

ajpOP4z.jpg

 

 

Ogólny stan lakieru

Cxw029d.jpg

 

50/50

TfRdezd.jpg

O0fIcCl.jpg

UL0UefE.jpg

L17A7TT.jpg

rzifxnX.jpg

 

Finał

8Zm0bz2.jpg

mjdjoQS.jpg

EvDibqW.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.