Skocz do zawartości

Propozycja dla wrocławian i ludzi z okolicy


Rekomendowane odpowiedzi

Ok Myślę, że proponując termin na 30 kwietnia godzina 14 będzie zgoda. Powiedzmy, że to jest oficjalny pierwszy termin. Jeżeli pogoda będzie do kitu to przesuwamy spotkanie na nastepny tydzień. - czyli 7 maja o tej samej godzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 370
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

niestety w oim przypadku wszystko powoli będę uzupełniać ze względu na najważniejsze ograniczenia.... fundusze :cry:

 

Lepiej się naczytać i pogadać na takich spotkaniach, niż wydawać kasę na początku... Hobby jest kosztowne, ja tu trafiłem przed wakacjami potem 3 miesiące pracy i wszystko poszło w sprzęt i kosmetyki :kox: teraz "ciułam" i kupuje pojedynczo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierzycie lub nie, ale kupując z głową,tylko produkty potrzebne na teraz a nie "na pólkę" można utrzymać samochód w bardzo dobrym stanie wydatkując między 0,5 a 1 zł dziennie. A "rozrzutni " może 1,5. To cena bułki z serem lub -jak ktoś pali- dwóch fajek.I powiem więcej - w moim koszyku świadczeń jest nawet HD Wax. Jeden warunek- pewne zakupy trzeba robic na spółkę (brat, szwagier, kolega sąsiad) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie każdego da się zarazić

 

Ba. Nawet możesz zostać uznany za "zarażaonego nieuleczalnym" :x

 

 

i kolejne to nie widzi mi się dzielenie wosku na pięciu :lol:

 

To taka wersja lajtowa jako, że w swoim fachu stykam sie z pasjonatami o róznej zasobności portela. Często też słyszę , że "Mnie nie stać na pielęgnację auta bo te środki (AG) są drogie". A to nie jest do końca prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dobra :) ja wiem że można zrobić zakupy w miarę sensownie... tak zrobiłem kupując myjkę na ibodzie "ojciec skladasz się na myjkę? nie wiesz? to masz pecha bo juz kupiłem" :kox:

i efekt jest taki że myjka jedzie do wrocławia :D

 

a co do wypadu to mam nadzieje że się coś ruszy (nieprzyjemne zdarzenie które wykluło diabelnego węża w kieszeni :zly: ) bo jak pojade brudasem to nie zostanę wpuszczony na teren firmy :kox:

 

tyle dobrze że kolor szkodnika srebrny więc ni będzie w dużym stopniu widać brudu to może jakoś się przemycę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dzielenia się zakupami... to może i faktycznie drogim woskiem bedzie ciężko (bo jeden może dostać 3 gramy więcej i kto dostanie oryginalne opakowanie? :D ), ale środkami typu APC, szampony, aktywne piany można się jakoś podzielić. Zwłaszcza jak się kupi w baniaku 5l i podzieli na pięciu to wychodzą grosze. Mnie, jako świeżo upieczonego hobbystę, odstraszają takie duże ilości z błahego powodu - nie mogę się doczekać kiedy się skończy i kupie coś nowego :D

Kurde... do końca kwietnia jeszcze tyle czasu... ale może coś z tego wyjdzie i jakieś spoty zacznie się organizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale może coś z tego wyjdzie i jakieś spoty zacznie się organizować.

 

Mam taką nadzieje. A co do dużych opakowań, jak sie spotkamy zaproponuje kilka rozwiazań jak płacic za produkty AG połowe ceny detalicznej.

 

I jeszcze info: do przetestowania przed spotkaniem Zestw 5 testerów http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... 3385#83385

Pozostałe info na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Chociaż jest jeszcze troche czasu , bardzo prosze o jakieś sugestie co chcielibyście , czego każdy oczekuje z takiego zlociku. Chodzi mi o zrobienie jakiegoś planu. Nie żeby były jakieś sztywne ramy. Ale jeśli będzie to choc troche zaplanowane zawsze więcej będzie można zrobić czy zobaczyć. Kilk zdań i jakaś dyskusja (wątek) się rozwinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że oprócz sprzedaży macie tam też jakieś kompleksowe mycie aut czy nie? Mnie na przykład bardzo interesuje mycie silnika bo się przymierzam do tego, ale jakoś odwagi nie mam :) Generalnie pierwszy spocik powinien być jakiś luźny... pogadać, poznać się, może jakiegos grilla zrobić, jakaś drobna prezentacja nowych środków z Waszej strony i będzie rewelacja!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małę ostrzeżenie :). Ze swojej strony taki spot może troszkę pozytywnie zakręcić w życiu. Należę do pewnego klubu. Zaczęło się niewinnie mały spot we wrocku w Magnolii. Obecnie organizujemy już 2 rajd turystyczny ( jest nawet sponsor).

 

Ale wracając do tematu.

 

Nie miałem w ręku polerki, nie wiem jak się prawidłowo nawet trzyma o polerowaniu nie wspomnę (a chcę kupić). Na forum jest cała teoria: zdjęcia, filmy. Mógłby ktoś przywieźć maszynę i zrobić jakiś mały pokaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem w ręku polerki, nie wiem jak się prawidłowo nawet trzyma o polerowaniu nie wspomnę (a chcę kupić). Na forum jest cała teoria: zdjęcia, filmy. Mógłby ktoś przywieźć maszynę i zrobić jakiś mały pokaz.

 

Pomysł dobry, każdy ma jakąś wiedzę można by się dzielić. Polerka to nie problem gorzej z pacjentem :D bo robić 1/4 maski i zostawić to trochę nie bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myjnia jest na miejcu . Karcher też.

 

 

i ja się pisze jako nowy klubowicz

 

Nie ma sprawy miejsca starczy

 

Pomysł dobry, każdy ma jakąś wiedzę można by się dzielić. Polerka to nie problem gorzej z pacjentem bo robić 1/4 maski i zostawić to trochę nie bardzo

 

Polecimy rotacyjną to może zrobimy połowę :-]

 

Jeśli ktoś ma DA może przywieźć Ja mam tylko rotację.

 

Wkażdym razie mamy pierwsze punkty programu

-myjemy silnik Patryka

-polerujemy czyjąś maskę (potrzebny chętny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.