Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

maczekksan, co to znaczy pod? Jeżeli ci chodzi o "na" to jak najbardziej, "pod" wosk (tłumacząc dosłownie) Quick Detailera się nie stosuje.

 

Trochę źle sprecyzowałem swoje pytanie, chodziło mi bardziej o dogranie tych dwóch produktów :) Czyli rozumiem, że to będzie dobry QD :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda na hologramy delikatne, myślę że przejazd DJ LP i po sprawie.... tak mi się wydaje po zdjęciu.

 

To ja chyba cos zle robie bo to zdjecie juz po DJ LP :( jak to sie powinno nakladac? ja nakladalem 4 "groszki" na miekkiego pada i jechalem jakies 5-6 przejsc po panelu na rotacji 300rpm.

 

Drugie pytanie czy wszystkie fibry rysuja lakier czy ja mam takie ujowe? Wystarczy ze ja lekko docisne i juz robi ryski na lakierze... swiezo po praniu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamtra, do japońskiego czarnego lakieru używałbym czegoś zdecydowanie bardziej miękkiego. Wcale mnie nie dziwi, że fibra która pokazałeś rysuje, tym bardziej jeśli nie jest już nowa.

Też mam czarny lakier i do wycierania wosków czy cleanerów przesiadłem się już prawie wyłącznie na fibry z dłuższym włosiem, nie wspominając już o przecieraniu quick detailerów, np: Microfiber Madness Yellow Fellow, Microfiber Madness Crazy Pile, Profi Polish Speed Gray, Eurow Shag, Chemical Guys Shaggy.

Niestety ceny tego typu ręczników nie są małe i im dalej w las tym drożej, ale lepiej mieć 4 takie niż 10 kiepskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja gdzies pisalem ze mam czarnego japonczyka? ;p to grantowy pasek xd

 

Tylko mi ta fibra rysuje lakier w sumie głownie po zoltym/niebieskim korku, kiedy musze troche mocniej ja docisnac zeby zetrzec resztki pasty. Po cleanerze czy wosku jest ok, tylko akurat do tego używam fibry podobnej do CG Shaggy.

 

Co do cen, nie sa ale trudno jesli juz inwestuje troche w auto to roznica na fibrze rzedu 20-30 zlotych przezyje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uaz555, woski można nakładać ręcznie, jednak sealanty jakim jest Colli radziłbym nakładać przeznaczonym aplikatorem z uwagi na chemiczny skład mogący wejść w kontakt ze skórą i ją uszkodzić itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

balcerek, parę postów wyżej masz przykład kilku MF. Niektóre z nich są właśnie niedrogie.

adamtra, do japońskiego czarnego lakieru używałbym czegoś zdecydowanie bardziej miękkiego. Wcale mnie nie dziwi, że fibra która pokazałeś rysuje, tym bardziej jeśli nie jest już nowa.

Też mam czarny lakier i do wycierania wosków czy cleanerów przesiadłem się już prawie wyłącznie na fibry z dłuższym włosiem, nie wspominając już o przecieraniu quick detailerów, np: Microfiber Madness Yellow Fellow, Microfiber Madness Crazy Pile, Profi Polish Speed Gray, Eurow Shag, Chemical Guys Shaggy.

Niestety ceny tego typu ręczników nie są małe i im dalej w las tym drożej, ale lepiej mieć 4 takie niż 10 kiepskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie ze sztuką - wystarczy.

 

[ Dodano: 7 Sierpień 2011, 22:22 ]

Jak CarPro Perl wypada w porównianiu z AG BC? Chodzi o sam wygląd na chropowatych plastikach, ma być mega czarno. Z BC jestem zadowlony ale chętnie przetestuje coś nowego. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.