Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Moderator
Czy połączenie Achillesa Prep i FK1000P się spisze? Czy inny wosk da lepsze efekty?

 

Do tego IPA pomiedzy nimi i bedzie kozak.

Lepsze w jakim sensie? Wetlook i 'ingi to spokojnie, trwalosc juz niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy połączenie Achillesa Prep i FK1000P się spisze? Czy inny wosk da lepsze efekty?

 

Do tego IPA pomiedzy nimi i bedzie kozak.

Lepsze w jakim sensie? Wetlook i 'ingi to spokojnie, trwalosc juz niekoniecznie.

 

Trwalosc slaba?ALe ze co,ze cleaner oslabia trwalosc i IPA wystarczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy połączenie Achillesa Prep i FK1000P się spisze? Czy inny wosk da lepsze efekty?

 

Do tego IPA pomiedzy nimi i bedzie kozak.

Lepsze w jakim sensie? Wetlook i 'ingi to spokojnie, trwalosc juz niekoniecznie.

Właśnie chodzi mi o trwałość, szczególnie na jesieni i zimie, bo wiosną i latem nie ma problemu aby woskować częściej. Chcę mieć jeden uniwersalny wosk na cały rok, a Achillesa już mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś do czynienia z lakierami fordowskimi czy ręczna praca z UC jest do zrobienia

 

Na Mondeo MK2 UC jedynie nadał blasku i usunął swirle i co mniejsze rysy, jechałem maszyną, ręcznie nie zrobisz nic poza odświeżeniem i nadaniem delikatnego połysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam brudne gąbki po paście G3 czy wystarczy je umyć w wodzie ? chce pracować na menzernie i nie chce jakiś efektów ubocznych ;)

 

Proponował bym kupno szczoteczki do czyszczenia protez w rossmanie za niecałe 4zł chyba.

 

I nią bym się wspomagał przy czyszczeniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łączniki stabilizatora wymieniamy parami? :o

Zazwyczaj i tak leci prawa strona, przez dziury przy poboczu, także profilaktycznie można wymienić parę, ale i tak następnym razem znów sypnie sie prawa strona, wiec czy to ma sens...

 

U mnie jest lewa do wymiany, więc nie ma reguły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę uzasadnienia.

 

Tak naprawdę jedna robota a koszty nieduże ;)

Jedna robota? Jeden stuka, a wymieniasz dwa, czyli dobrego się pozbywasz. ;) Nie widzę potrzeby.

 

Tego samego zdania jestem.

 

[ Dodano: 12 Luty 2013, 10:31 ]

Ostatnio do wnętrza zakupiłem APC - VP Citrus Pre-Wash. W jakim stężeniu najbezpieczniej zacząć "atakować" :D 1:40 ?

 

Wszystko zależy od stanu, bo do mocniejszych zabrudzeń to nawet 1:30 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Do czego, jak czesto można stosować IPA?

 

Przy korekcie lakieru do wymywania resztek pasty.

Przy woskowaniu do usuwania oleistych resztek cleanera z lakieru przed zastosowaniem sealanta.

Do mycia szyb od wewnatrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.