Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kupiłem sobie na próbę samplerek RG55 który cleaner dać PB PP czy AB CHerry Glaze :o

Cleaner Race Glaze zostawia tępe, skrzypiące pod palcami wykończenie.

Nie znam żadnego z tych środków,a ta informacja może Ci pomoże ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bobek1976 Zrób pare elementów na PB PP, cześć na AB CG, potestuj na którym wosk lepiej trzyma (jeśli na tym Ci najbardziej zależy) i po problemie.

 

Trzeba testować, próbować i ogólnie bawić się tym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie.

Potrzebuję środka typu AIO, nie będę go często używał, ale jak się nie ma czasu na położenie wosku to warto czymś lakier przelecieć. Myślę o Auto Glym SRP (czy to na pewno AIO?) lub Duragloss 101. Który z tych środków jest lepszy? Czy ochrona lakieru po takim AIO wytrzyma miesiąc czasu? Na który z nich można położyć Coli476? Będę aplikował ręcznie. Może polecacie coś innego w podobnej cenie?

 

Pozdrawiam Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko do cleanera, ew lekkiego odświeżenia lepiej sobie kup maszyne DA (dual action).Nie narobisz sobie tym kłopotów, a ta maszyna co podałeś ma troche dziwny zakres obrotów. Zaczyna się od 1000 a to trochę za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie warto inwestować w takie wynalazki do 200 zł, lepiej dołożyć i cieszyć się z wygodnej i sprawnej pracy, niż wkurzać się. Gdy jednak się już kupi taką szlifierko-polerkę to prędzej czy później zainwestujesz w lepszy sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie o które zapomniałem zapytać. Co lepiej kupić?

WOLF'S CHEMICALS DECON GEL, BRAKE DUSTER 1 L

CAR PRO IRONX 500ML

 

Produkty będę używał na 3 kompletach felg mało zabrudzonych i na lakierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy wzięliście pod uwagę jakość produktu? IronX moim zdaniem jest silniejszy i łatwiej usuwa osad niż w/w Wolf's. Ale można zaoszczędzić, a później się wkurzać że trzeba jeszcze raz potraktować element.

 

Moim zdaniem aktualnie na rynku nie ma dobrego zamiennika na IronX'a w tańszej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.