Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie te czynności na lakier po uprzednim myciu, wyglinkowaniu, drobnej korekcie bo zadbany lakier .. : Dodo Juice Lime Prime > Poorboy's World Black Hole > Wosk: Race Glaze 42 / Dodo Juice Purple Haze / Natty’s RED/BLUE ( który wosk na tym nada najlepszy efekt ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swój ulubiony, ja sobie np. cenię wysoką obsługę i szybki kontakt niż rabaty, a gratisy są zawsze miłym dodatkiem bo to pewnego rodzaju 'niespodzianka' - nie wiesz czego się spodziewać, a przy większych zamówieniach często jest 'hmm, ktoś chyba pomylił zamówienia, bo tego nie zamawiałem' :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pytalbym gdyby to bylo latwe dla mnie? Ne mam czasu na szukanie w 50 sklepach w ktorym najlepiej wyjde

 

 

Moze inaczej, wie ktos kiedy MXNowickibedzie mial dostawe?

 

Sorry, ale 5 czy 10 zł w tą czy tamtą stronę przy autodetailingu nie robi różnicy.

Skoro nie masz czasu na szukanie po 50 sklepach, to może odpuść autodetailing, bo to nie jest hobby, w którym spędza się 5 minut na umycie samochodu (mój ojciec tak potrafi :lol:) i drugie tyle na odkurzenie pojazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy, a jeśli tak to czym/jak można rozjaśnić lakier? miałem malowane auto, delikatnie,wręcz niezauważalnie różni się kolor na łączeniu elementów. Drażni mnie to mimo wszystko.

 

Z góry dzięki za sugestie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie da się lakieru rozjaśnić. Chociaż jak polerowałem ojca BMW kolor fjordgrau to wypolerowane elementy były delikatnie jaśniejsze, ale to zapewne przez to że od wypolerowanej, gładkiej powierzchni inaczej się odbija światło.

Dlatego najelpiej przy malowaniu jednego elementu zrobić cieniowanie tego obok i wtedy nie ma różnicy. Nigdy nie powinno malować się "do kreski" szczególnie metalików bo raczej nigdy nie uda się idealnie dobrać odcienia koloru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest delikatna, przy odbiorze auta lakiernik mówił mi o tym, ale ja miałem wtedy klapki na oczach i nie przeszkadzało mi to, teraz świadomość, że ta różnica istnieje nie daje mi spokoju! :mrgreen: Muszę w takim razie dać maskę do malowania/ścieniowania skoro nie ma wyjścia ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce usunąc morke z całego samochodu aż do gładziutkiego pieknego bezbarwnego. Bede jechał 2000 + 2500papier i teraz mam pytanie. Mam znikomą ilość FG500 ale mam za to UC i FF3000 i SF4000. czy to wystarczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede jechał 2000 + 2500papier

Jak będziesz robił ręcznie na mokro to proponuje nie używać 2000 w ogóle. Bardzo dużo zbiera papier 3000 więc trzeba dobrze liczyć. Z UC raczej nie warto sobie zawracać głowy. FC+ to najlepsze wyjście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.