Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wprawdzie nie na jasnym i nie złoto ale perła na ciemnym wygląda dla mnie tragicznie. Jakby sryliard odprysków. Szkoda, że nie pokazali na większej powierzchni z daleka, w każdym razie z bliska dramat. Klasyczne bezguście za duże pieniądze.

Można sobie wyobrazić podobny efekt ze złotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozrobiłem sobie pianę aktywną (VP NSF) bo chciałem sobie auto opłukać na bezdotyku. Niestety inna nagła sprawa mi wypadła i musiałem zażegnać tą idee...

 

W związku z czym mam pytanie czy taka delikatna piana może sobie siedzieć w Glorii przez dłuższy czas (tydzień, 2 a może i 3 - zależy jak będzie z pogodą i czasem) bez szkody dla niej czy lepiej wylać? :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Rozrobiłem sobie pianę aktywną (VP NSF) bo chciałem sobie auto opłukać na bezdotyku. Niestety inna nagła sprawa mi wypadła i musiałem zażegnać tą idee...

 

W związku z czym mam pytanie czy taka delikatna piana może sobie siedzieć w Glorii przez dłuższy czas (tydzień, 2 a może i 3 - zależy jak będzie z pogodą i czasem) bez szkody dla niej czy lepiej wylać? :idea:

 

Trzymalem co prawda nie w Glorii a w Marolexie ostra chemie do odszczurzania kol ze 2-3 tygodnie i dziala jak nalezy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy mozna smialo przy aktualnej pogodzie I ujemnych temperaturach zamawiac woski I inne srodki plynne bez obaw ze przemarzna, zamarzna I straca wlasciwosci co rowna sie z wyrzuceniem kasy w bloto, zamowienie chce zrobic w jednum z naszych forumowych sklepow. pozdroawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze potwierdzic, ze sklep TemaChem bierze udzial w http://dziendarmowejdostawy.pl/ ? Bo zadnego info na stronie nie widzie, a ceny niektorych produktow mocno atrakcyjne :) Pisalem do nich na maila ale cisza, wiec pytam tutaj :)

 

 

 

Edit:

 

CarPro Fog Fight czy 4nano Glass AntiFog?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozrobiłem sobie pianę aktywną (VP NSF) bo chciałem sobie auto opłukać na bezdotyku. Niestety inna nagła sprawa mi wypadła i musiałem zażegnać tą idee...

 

W związku z czym mam pytanie czy taka delikatna piana może sobie siedzieć w Glorii przez dłuższy czas (tydzień, 2 a może i 3 - zależy jak będzie z pogodą i czasem) bez szkody dla niej czy lepiej wylać? :idea:

 

Trzymalem co prawda nie w Glorii a w Marolexie ostra chemie do odszczurzania kol ze 2-3 tygodnie i dziala jak nalezy :)

 

Ja kiedyś na miesiąc czasu zostawiłem w Marolexie rozrobioną pianę VP NSF z dodatkiem APC. Marolexowi nic się nie stało, natomiast roztwór w ogóle się nie pienił, gdy chciałem go nanieść na auto. :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Jaka powinna być żywotność takiego comba: AF Tripple + Duragloss #111

Auto miesiąc po glinkowaniu, piana, prickbort, ironx, 2 wiadra.

Następnie AF Tripple na waflu + DA, następnie #111 nałożone w temp. 20 stopni, spolerowane po 30minutach od aplikacji.

 

Kropelki po nałożeniu - bajka, odpychanie - również.

Niestety po 3 tygodniach i 3 myciach (VP Natural + Meg`s Gold Class) odpychanie wody praktycznie żadne, kropelki kiepskie... ogólnie umarło..

 

Auto nie widziało ostrej chemi, garażowane.

 

Gdzieś popełniłem błąd, że taka lipa z żywotnością tego zestawu? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W takim razie co będzie "the best" pod FK, żeby wyciągnąć możliwie największą trwałość?

 

Z moich obserwacji. Byle jaki cleaner by oczyscic powierzchnie. Zmycie go porzadnie IPA i nalozenie wosku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pod DG track clawa i #105 stosowałem najpierw zwykły lekko ścierny cleaner na DA a potem - DG #601. Track Claw w lato wytrzymał w niezłej kondycji ponad 3 miesiące (czasem po myciu użyłem DG #921). Potem ściągnąłem tą kombinację i położyłem #105 (taki sam podkład). Leży już ponad miesiąc i ma się świetnie. Oczywiście w miarę możliwości będę go wspomagał DG Aquawaxem (może trafi się jakiś cieplejszy dzień na ogarnięcie auta), ale myślę, że "trochę poleży" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.