Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Chat, jeśli chcesz się dowiedzieć jak wygląda lakier po finishu to musisz psiknąć ipa, bo to tłusta pasta i sporo kryje. Jeśli po 2500 było okej to nie powinieneś zobaczyć niczego dziwnego ALE tak jest zazwyczaj, na niektórych lakierach (niektóre pasty, choć z menzerną4000 na normalnych lakierach problemu nie miałem) finisch może narobić dziwnych rzeczy jak hologramy czy mikroswirle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko: czy ktoś orientuje się który konkretnie produkt Tenzi jest odpowiednikiem aktywnej piany marki CASTO, sprzedawanej w Castoramie? :idea: Dodam, że kolor ciemno zielony. Niestety Castorama już nie sprzedaje tego produktu, przynajmniej u mnie w Sosnowcu.

 

Bardzo dobra piana w/g mnie do mycia przed pełnym procesem lub do typowego odszczurzania :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g.pajak, Chyba tenzi specjal.

Dzięki SzaKal,

No właśnie oglądam te piany na zdjęciach "po kolorze" i najbardziej pasuje mi "TENZI Super Green Specjal" ,ale wiadomo jak to jest ze zdjęciami :? ...inne też są zielone :-]

 

Kurcze, chciałbym być pewien :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SzaKal, no właśnie Tenzi Truck Clean mam teraz i właśnie mi się kończy.

Muszę kupić 5L jakiegoś "killera". Powiem szczerze, że ta Casto vel "Tenzi Special" zrobiła na mnie lepsze wrażenie niż Tenzi Truck - lepiej się pieni i lepiej domywa :dontknow::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam szybkie pytanie, bo chce złożyć zaraz zamówienie w sklepie.

 

Potrzeba mi dressingu do opon, oraz czegoś co bym mógł użyć na zewnętrzne uszczelki wokół szyb (teraz są lekko wypłowiałe/białawe, chciałbym aby nabrały głębi).

Ma to być jeden środek ogólnego zastosowania.

 

Polecono mi AG Instant tyre dressing, czy zgodzicie się z tym?

Jakie on daje wykończenie? mat? satyna? gloss?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.