Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

Czy FLEXIPADS Spider Sandwich to naprawdę alternatywa futra? :o

Szukam czegoś mocniejszego od Białego flexi,bo do samego futra jeszcze nie podchodziłem i jakoś mi nie spieszno.

Czeka mnie czarny GL i chcę się dobrze uzbroić 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

bo do samego futra jeszcze nie podchodziłem i jakoś mi nie spieszno.

a to niby dlaczego? gryzie? czy co?

Jakoś mam obawy,czy jestem gotów :o

 

też się bałem...niepotrzebnie :D teraz wolę futro jak cutting ;)

 

Futro jest fajne :)

Jak spider to tylko scholl, flexi też ma ale to wg mnie niższa liga, dużo niższa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo do samego futra jeszcze nie podchodziłem i jakoś mi nie spieszno.

a to niby dlaczego? gryzie? czy co?

Jakoś mam obawy,czy jestem gotów :o

 

też się bałem...niepotrzebnie :D teraz wolę futro jak cutting ;)

 

Futro jest fajne :)

Jak spider to tylko scholl, flexi też ma ale to wg mnie niższa liga, dużo niższa

Dzięki Panowie za odpowiedzi.

Wezmę na początku Spider-a,jak nie będzie dawał rady to będzie trzeba zaprzyjaźnić się z futrem(przypomniałem sobie relację ML u Rascalla i zalałem się zimnym potem).

Mam nadzieję,że nie będzie styrany jak w relacji,bo podobno już ktoś go robił i mam po nim ,,posprzątać".

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kolega we wakacje kupił FK 425 Extra Slick Final i już mu się kończy... nie używałem tego produktu i ciężko jest mi odpowiedzieć na jego pytanie, czy to normalne, czy on źle tego stosuje (zbyt dużo).

 

Co jaki czas kupujcie QD? Jak często stosujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kolega we wakacje kupił FK 425 Extra Slick Final i już mu się kończy... nie używałem tego produktu i ciężko jest mi odpowiedzieć na jego pytanie, czy to normalne, czy on źle tego stosuje (zbyt dużo).

 

Co jaki czas kupujcie QD? Jak często stosujecie?

Jak kto lubi na bogato 8-)

Ja tam,gdy emocje po nałożeniu wosku już opadną i nie mam zbytnio czasu na pełny proces to po myciu z 2 kliki na element i wycieram do sucha i tak co jakoś 2-3tygodnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję kodu lakieru, na którym będzie bardzo dobrze widoczna różnica przed i po korekcie. Wiadomo, że będzie to jakiś kolor czarny. Ale celować w perłę i jej uwidocznienie po korekcie czy "uni" ? Macie może jakieś kody lakierów. Jeśli tak to proszę o kod i markę auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SzaKal, moja opinia nie jest na pewno tak miarodajna jak Sucre, bo mam mniejsze doświadczenie, ale ja z FK 425 jestem zadowolony. Mam porównanie tylko do Silke Detailer - porównywalna półka. Do obu używałem MF Urbana.

Zapach FK baaardzo mi się podoba, po użyciu samochód dużo mniej przyciąga kurz (na czym mi bardzo zależało), odzyskuje blask. Używałem w weekend po ponad miesiącu od woskowania - jeszcze nie było deszczu, a po ostatnim użyciu nie pamiętam jak "sziting" i "biding".

Używam jako pomoc w osuszaniu (mam czarne auto) i jest to zbawienie dla mnie. No i ten zapach :D

Do Silke Detailer podobny w efektach (nie szukam kilku procent różnicy w tej cenie), ale zapachem wygrywa FK, choć i zapach Silke Detailer też ładny.

Moim zdaniem jak na budżetowe rozwiązanie, to jest bardzo OK, polecam!

Aha, kupiłem tester 118 ml - używałem na może 3-4 auta i mam jeszcze około połowę - tak jak mówią: dwa-cztery strzały na element, zależy jaki duży i jak "idzie".

 

[ Dodano: 18 Wrzesień 2012, 09:54 ]

paluch, A3F od mazdy - czarny uni, mam taki na swoim :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was korzysta/korzystał z systemu piorącego kirby? Jeśli tak, to jak to ocenia, czy nadaje się to do prania tapicerki? Jeśli się nie nadaje, to dlaczego? Pytam ponieważ mam w domu odkurzacz kirby i jeśli jest możliwość to chciałbym go wykorzystać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aki środek do zabezpieczenia alkantary ? Fotele są wyprane, ich część z alkantary także i chciałem czymś ją zabezpieczyć.

np.

http://sklep.lederzentrum.pl/impregnat- ... -p-25.html

http://showcarshine.pl/tapicerka/999-gt ... kanin.html

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

kinek01,

BP: jeżeli nie zamierzasz za często pracować to daje radę ale jak lubisz ten "sport" to zainwestuj w Flexipads.

 

 

kuchar,

 

Alcantara to syntetyczny materiał więc do zabezpieczenia przed plamami nada się praktycznie każdy produkt do zabezpieczania tkanin. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.