Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

ma_ko,chodziło mi o wycieraczki do szyb może źle sprecyzowałem pytanie :P

 

Jeśli masz zużyte pióra (gumki) wycieraczek to kup sobie pióra firmy ALCA.

Mają grafitowane gumki i sprawdzone przeze mnie kosztują ok. 5 zł za sztukę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Partner forum

hsv, Najsprawniejsze jak dla mnie to :

 

zaopatrz się w:

- okrągły pędzelek o średnicy ok 2-3cm

- szczoteczkę

- aplikator z mikrofibry lub bawełny

- ściereczki z mikrofibry najlepiej o standardowych w miarę krótkich włóknach

 

Cleaner:

nakładasz trochę na pędzelek i rozprowadzasz po skórze, nie za duży kawałek tak ok połowa siedziska

Dzięki pędzelkowi cleaner delikatnie się pieni, zostawiasz na chwilę i ponownie wzruszasz żeby była lekka pianka i sam nie może wyschnąć.

jak masz jakieś mocniejsze zabrudzenia to w tym miesjcu działasz trochę szczoteczką

na koniec zbierasz wszytko mikrofibrą

 

Conditioner:

po umyciu zostawiasz fotele na jakiś czas żeby mieć pewność że resztki olejku odparowały i wszystko jest suche.

 

nakładasz kroplę na aplikator i wcierasz w skórę, resztki przecierasz mikrofibrą.

 

szczególnie przy Conditionerze musisz pamiętać żeby dać mało produktu bo jak dasz za dużo to skóra będzie się przez jakiś czas kleić. Lepiej nałozyć dwie cienutkie warsty niż jedną grubą..

 

Mam nadzieje że opis ci trochę rozjaśnił sprawę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który ręcznik fluffy najlepszy?

 

Przeglądam strony partnerów i allegro i czaję się w końcu żeby zamówić ręcznik oznaczony jako Fluffy Dryer. Jak Można zauważyć każdy z partnerów sprzedaje ten ręcznik jako "swój własny" ale też innych firm. Najlepsze jest to, że różnią się one tylko ceną, ale czy rzeczywiście?

 

Ktoś może oglądał tudzież testował takie ręczniki? Czy to jest to samo, czy jednak się różnią? Ceny od 32 - 50 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może oglądał tudzież testował takie ręczniki? Czy to jest to samo, czy jednak się różnią? Ceny od 32 - 50 zł

To samo. Nie wiem jak ten Deluxe za 50 zł, ale te tańsze to jeden pies. Kupić dwie sztuki najtańszego i nie zastanawiać się zbytnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

APC, T&G, Iron-X, Glinka - doczyszcze takim zestawem felgi czy dokupić blibery albo coś w tym stylu ?

 

zależy jak bardzo brudne te felgi, ale Billbery czy inny Blue Gel by nie zaszkodzić jak są usyfione jak u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po zimie Glinka i BH.

Eee, nie. BH mieści się w bardzo pojemnym słowie "politura" i nie jest produktem, który kładzie się jako ostatni. W przypadku samego BH nie można mówić o trwałości - trzeba czymś przykryć. SRP zresztą też. No i nie ma sensu kupować BH, jak się ma SRP (i vice versa).

Po samym APC w steżeniu 1:4 wyglądają tak...

Chce je wyczyścić w jak najwiekszym możliwym stopniu i zabezpieczyć woskiem.

Koniecznie jakiś Tar & Glue Remover, żeby nie katować glinki. Jak chcesz doczyścić na maksa, to jeszcze coś pokroju Iron-X. Potem glinka, cleaner i wosk. A do codziennej pielęgnacji np. Bilberry albo inny w miarę łagodny środek do kół (np. żel R222).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazder, źle mnie zrozumiałeś ;) T&G mam, Iron-X też pytałem czy taki zestaw:

 

APC, T&G, Iron-X, Glinka doczyści te felgi w 100% ;)

 

Chyba i tak dokupie chociaż troche Bliberry na przetestowanie.

 

Dzieki wszystkim za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.