Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czy pady ABW kolor biały, pomarańczowy, żółty i czarny wystarczą mi na początek? Może zamiast żółtego albo pomarańczowego wziąć niebieski, ale jakoś jego opis hard counting mnie przeraża, powinienem się go bać??

 

Żótły i pomarańczowy są typu polishing. Na początek wziąłbym 1 CP, 1 PP i 2 FP to będziesz miał po jednym z każdego typu do korekty i drugi finishing do cleanera/glaze po korekcie. Czyli podsumowując biały, żółty lub pomarańczowy i dwa czarne. A małe też bierzesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tygrysek3005 tak jak pisali wyżej. zamiast białego weź niebieski sprawdzony przeze mnie kilkakrotnie. jeżeli chcesz mieć w miarę kombinacji na różne lakiery i zarysowania to tak:

niebieski płaski

pomarańczowy płaski

żółty profilowany

czarny płaski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak aplikować chemical guys wet mirror finish? czy nakładac cienką warstwe i test palca potem spolerować czy wcierać az do znikniecia i potem spolerować? JAki pad założyć do tego? Mam ABW zółty czarny no i twardsze gąbki.

 

Glaze można nakładać zaraz po przetarciu IPA czy trzeba odczekać 1-2 godz.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m1chal może trochę głupie ale w aptece są pojemniczki na mocz z podziałką co 10 ml i kosztują pewnie około 50gr - 1 zł

 

robię tak samo :) w takim pojemniczku również trzymam glinkę, oraz przygotowuje piane z szamponem, fajna podziałka i bardzo szczelne...

 

Panowie, jak aplikować chemical guys wet mirror finish?

Sławek jest ten produkt w testach, Mariusz go przedstawiał, z tego co pamiętam to miękka gąbka obroty do ok 900 i do zniknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.