Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Vikan ma bardzo fajną szczotkę do odśnieżania, sam użytkuję, dużo lepsza niż marketowe gówno z plastiku czy wszelkie zmiotki itp.. Samo odśnieżanie należy ograniczać do minimum, zwykle tylko szyby a jak nawali 15cm to tylko z grubsza żeby jak najmniej ciorać po lakierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

111 i CheryGlaze

 

Cherry Glaze to AIO... 111 to czysty Sealant.

#111 miażdzy trwałością Cherry Glaze. 3 miesiące vs 3 tygodnie i mówie tutaj o efektywnym zabezpieczeniu, a nie śladowo.

 

Dziekuje Ci bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dw4463757, wczoraj nakładałem 476s przy 8.5*C i nadzwyczaj szybko mi wysychał, około 3 minut i był gotowy do polerowania. Tak, że jak najbardziej możesz go nakładać. Tylko pamiętaj o bardzo cienkiej warstwie, bo będzie cię czekać droga przez mękę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem, być może nie umiem znaleść , ale powiedzcie mi jak myje wnetrze APC pedzelkiem to potem wycieram te apc mikrofibra, bez wody bez niczego? Poprostu wycieram nadmiar APC.

 

Potem nakladam 303 do wnetrz. Spryskuje kawałek plastiku we wnetrzu albo od razu na aplikator gabkowy i dopiero wtedy przecieram plastik?

 

3 pytanie mniej wiecej wiem czytalem ale upewniam sie . VP blue gel, rozcienczam 1:3 i nakladam pedzelkiem czy spryskuje za pomoca atomizera? Czy jak mi wygodnie. a APc nielsena do wnetrz 1:20? czy mniej 1:10?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem, być może nie umiem znaleść , ale powiedzcie mi jak myje wnetrze APC pedzelkiem to potem wycieram te apc mikrofibra, bez wody bez niczego? Poprostu wycieram nadmiar APC.

 

Potem nakladam 303 do wnetrz. Spryskuje kawałek plastiku we wnetrzu albo od razu na aplikator gabkowy i dopiero wtedy przecieram plastik?

 

a APc nielsena do wnetrz 1:20? czy mniej 1:10?

 

tak,

tak,

ja mam VP apc 1:12 bo tak mi się wlało wody xd między 1:10 a 1:20 będzie ok, niech wypowiedzą się jeszcze uzytkownicy Nielsena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtedy nie bedzie on zimowy :) cos musi sprawiac ze nie bedzie zamarzal a dotakowo nie mazac sie po szybie... nie sadze abys znalazl plyn w sklepie ktory nie zamarznie i nie bedzie mial w skladzie alkoholu. Teoretycznie mozna by bylo samemu cos tworzyc ale to juz byloby bardzo zlozone chemicznie i koszty wieksze niz ponowne woskowanie. W takiej opcji szukamy na forum dobrego chemika, ktory to ogarnie...

 

Swoja droga to tez kwestia samych spryskow - u mnie ani kropla nie idzie na maske (spryskiwacze nie sa na masce a po samym rantem od strony szyby), co najwyzej jak prysne za duzo to wycieraczki sprzatna na lewy blotnik troche plynu, ew. jak sa zle ustawione to idzie po dachu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.