Skocz do zawartości

Atomizer pianujący + piana snow foam


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

micha-ł, Dysze pewnie przy kasie albo w punkcie obsługi, często drobne rzeczy są specjalnie odłączane żeby ktoś nie zapie........... :P

No fakt, nie pomyślałem o tym :) No to nie ufają klientom w takim razie...

Z takich tam nowości, to dzwoniłem do Kwazara z zapytaniem o dyszę spieniającą do Merkurego. Myślałem że będzie pasować od np. Venusa. Pan uprzejmie mi odpowiedział, że nie pasuje, ale mają prototyp duszy właśnie do Merkury'ego. Nie jest jeszcze dostępna w żadnym sklepie, ale mogą mi sprzedać i wysłać pocztą nawet jedną sztukę. O cenę nie zapytałem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Castorama, Castroamie nie równe, mimo że do tej co jest promocja mam 5 min to pojechałem jeszcze do większej na Bielanach, a tam jeszcze większa bieda :/ same pomarańczowe, wróciłem i kupiłem KWAZAR VENUS PRO + 1,5 L za 31zł :) niestety nie trafiłem na profi załoge i mieli problem żeby zamówić końcówkę, wiec na razie odpuściłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałem w Castoramie w Warszawie przy Al. Jerozolimskich oraz dzisiaj w Łodzi - w obydwu sklepach znalazłem tylko zwykłe ogrodnicze pomarańczowe w standardowej cenie, a o końcówce nikt z obsługi nie słyszał :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Castorama, Castroamie nie równe, mimo że do tej co jest promocja mam 5 min to pojechałem jeszcze do większej na Bielanach, a tam jeszcze większa bieda :/ same pomarańczowe, wróciłem i kupiłem KWAZAR VENUS PRO + 1,5 L za 31zł :) niestety nie trafiłem na profi załoge i mieli problem żeby zamówić końcówkę, wiec na razie odpuściłem.

Ja również zakupilem Venus pro 1,5l i zamówiłem dyszę na Granicznej, ale i tak czekam na premierę Fm10 u nas w kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z takich tam nowości, to dzwoniłem do Kwazara z zapytaniem o dyszę spieniającą do Merkurego. Myślałem że będzie pasować od np. Venusa. Pan uprzejmie mi odpowiedział, że nie pasuje, ale mają prototyp duszy właśnie do Merkury'ego. Nie jest jeszcze dostępna w żadnym sklepie, ale mogą mi sprzedać i wysłać pocztą nawet jedną sztukę. O cenę nie zapytałem :/

 

Wraz z Mercurym dostałem wspominany tutaj "prototyp" dyszy ...

dysza wymaga dopracowania przez Kwazar

nie jest należycie wykonana i przez to nie pieni, tylko ciśnienie idzie bokiem i cieknie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad 1 Kwazarem,

hmmm co powiecie:

 

VENUS PRO+ 1L za 35 pln

VENUS PRO+ 1.5 za 38pln

VENUS PRO+ 2.0 za 40pln

 

ORION PRO+ 3.0 za 110pln

ORION PRO+ 6.0 za 115pln

 

ceny do negocjacji :)

Tylko czy w większym ciśnienie będzie bardziej efektywne? warto dołożyć? :evil: do mycia mam 2 samochody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

adamus, w Bialymstoku w pewnym zaprzyjaźnionym sklepie, zrobilo sie troche cieplej, trzeba bedzie brac sie za lakier na samochodzie :) ciekawe tylko jak z dostępnością koncowki spieniającej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Panowie mam pytanie w jakiej cenie można kupic w miarę dobry Atomizer pianujący do użytku domowego ( auto średniej wielkości ) i jaką pojemność wybrać 1 czy 2 L i czy trzeba jakaś specjalną koncówkę ???

 

Ten Atomizer pianujący GLORIA jest rewelacyjny ale cena ... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie mam pytanie w jakiej cenie można kupic w miarę dobry Atomizer pianujący do użytku domowego ( auto średniej wielkości ) i jaką pojemność wybrać 1 czy 2 L i czy trzeba jakaś specjalną koncówkę ???

 

Ten Atomizer pianujący GLORIA jest rewelacyjny ale cena ... :cry:

Cena Glorii nie jest niska, ale zakładając, że ułatwiasz sobie życie na długi czas, oszczędnie używasz aktywnej piany to suma sumarum warto. Zanim kupiłem Glorię zaopatrzyłem się w Kwazara Wenus Pro z końcówką pianującą i wierz mi, że warto zainwestować w Glorię - oszczędzisz czas, siły i aktywną pianę, a jakość mycia będzie lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Zależy co masz na lakierze (wosk) i jaką pianą używasz. Są piany o neutralnym pH które nie zmyją wosku i wtedy możesz je używać nawet przy każdym myciu są one jednak trochę mniej skuteczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.