Skocz do zawartości

Atomizer pianujący + piana snow foam


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

Na myjniach samoobsługowych są też aktywne piany - przynajmniej ja się spotkałem.

Jeżdżę na dwa bezdotyki :jeden ehrle z proszkiem a drugi jakieś HGW z pianą. Co ciekawe piana dużo ostrzejsza od proszku, zabija colli 476 na dzień dobry, gdy proszek go nie zjada.

 

Na tych z pianą radzę uważać. Czasem staje się tak ,że wpada się opłukać samochód wodą za 2 zł a tu nagle ni z tego ni z owego zaczyna sikać z lancy piana. Wystarczy ,że ktoś przed nami przerwie mycie na pianie i niespodzianka gotowa. Dodatkowo jeżeli chcemy już użyć piany to jest ona tak zaprogramowana ,że leci przez 90 sekund i nie da się tego procesu skrócić. Ponadto nie ma na myjniach z tą pianą pod programem 4 wody demineralizowanej tylko jakiś chemiczny osuszacz.

 

Generalnie jak bezdotyk to ehrle - bezpieczne płukanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...
bezdotyki sa tez na plyn np wap nifilsk alto a;e 90 procent to proszki.maja one ph w granicach 11-12.5.a co wosków i nabłyszczaczy to sa takie same jak na myjniach szczotkowych :-]

 

a w ostrowie z której korzystasz?? Ja ostatnio mam coś spady na BP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu jeździłem na stal i nie miałem problemu nigdy, na wysockiej nie byłem nigdy, teraz jakoś po drodze mi na BP, jadę właśnie po zamknięciu sklepu po 14 umyć bo w strasznym stanie mam już ale mrozu nie ma i trzeba zadziałać ;) cieszę się że sezon coraz bliżej bo będzie można samemu w domu podziałać :ad::ad::ad::ad::-]:-]

 

 

PS. Kuraś fajny avatar :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.