Skocz do zawartości

Atomizer pianujący + piana snow foam


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 3 tygodnie później...
  • Administrator

Użyłem dziś takiego samego połączenia jak Mariusz w pierwszym poście, z tym że zamiast SnowCombo użyłem Neutral Ph i dałem stężenie 1:20. Efekty bardzo fajne jak na taki sprzęt, piana długo się utrzymała na aucie, zmyła większość brudu i nie naruszyła Saphira który siedzi na lakierze. I na dodatek ładnie pachnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Oba filmy jakieś azjatyckie, a także jedyne które przedstawiają taką końcówkę Marolexa, wiec prawdopodobnie można zapomnieć o takich gadżetach na naszym rynku
Tak tylko ze takich końcówek do Marolexa nie ma. To jest wytwór DIY czyli zrobiony własnoręcznie :) Dzisiaj próbowałem coś wykombinować i jest na to sposób ;)

Perlator w kranie składa się z takich drobnych siateczek. Przykładając jedną pod końcówkę opryskiwacza robi się piękna piana :)

póki co najbliżej GLORIA
Końcówki są dostępne do Kwazara Venus.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perlator w kranie składa się z takich drobnych siateczek. Przykładając jedną pod końcówkę opryskiwacza robi się piękna piana

 

Pozostaje własna twórczość :o , można popróbować, opryskiwacza się nie zepsuję, a jak nie wyjdzie to do czegoś tam się przyda.

Końcówki są dostępne do Kwazara Venus.

 

Są ale przy prezentowanych filmach i opinii użytkowników nie wypadają najlepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuję z tym perlatorem w moim Marolexie
No właśnie taki mam zamysł ;) Z tym ze jest mały niuansik. Nie da się włożyć sitka w standardowa dysze. Trzeba zakupić dysze herbicydowe( płaskostrumieniowe) . Żeby je zamontować trzeba kompletnie rozebrać końcówkę spryskiwacza. Po wmontowaniu tej dyszy plaskostrumieniowej w tylnej jej części jest zupełnie plaska powierzchnia i można tam włożyć sitko. Popróbuję, zobaczę może coś z tego będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez myslalem o pianonicy wlasnej konstrukcji z wykorzystaniem perlatora, bardziej z ciekawosci czy da sie to zrobic samemu. Z tym, ze zakladalem bardziej urzadzenie poskrecane z roznych rurek i przykrecane na waz ogrodowy. Glowny problem to zasilanie srodkiem z piana, tzn z weza leci woda i teraz pytanie na jakiej zasadzie srodek jest mieszany z woda w przypadku ori pianownic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.