Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 2


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

MOTOSPA, :good: Dokładnie trzeba dobrać taki żeby jak najmocniej rozpylał wtedy produkt robi się bardziej wydajny.

 

Druga sprawa to nie wiem czy to gęstość czy lepkość QD ale też jest różna przykład:

 

Bardzo podobaja mi się atomizery które są przy QD i UQD z Megsa naprawdę dają idealną mgiełkę ale jak nalałem do niego PB S&G to już było gorzej bardziej lał niż rozpraszał, więc nie każdy atomizer będzie pasował do każdego QD. To takie moje spostrzeżenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 751
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

bardzo fajną i delikatną mgiełkę robi spryskiwacz firmy SYOSS do produktu HEAT PROTECT p3000403.jpg oczywiście należy go najpierw opróżnić :P polecam sprezentować mamie/żonie/siostrze/kochance czy komu tam innemu i uprzedzić żeby nie wyrzucać, jeden mam do PB S&G i działa idealnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy na aucie wosk 2xfk ok. 2 miesiące temu, kilka myć szamponem i QD smarta na to. Od kilku tyg. niemyty i chce jechać dziś na myjke ciśnieniową (sprawdze nowość obok mnie, nieznam sieci ale pisze na niej hasło "Umyj auto po swojemu" :)), będzie mycie aktywną pianą plus płukanie iii (teraz pytanie do Was ;) ) czy lepiej nałożyć jeszcze ostatni program z jakimś tam woskiem? Czy darować sobie go ? Chodzi mi o to żeby jak najmniej uszkodzić wosk i QD który na nim leży i cały czas jakoś tam kroplekuje/odpycha wode.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to żeby jak najmniej uszkodzić wosk i QD który na nim leży i cały czas jakoś tam kroplekuje/odpycha wode

W takim wypadku odpada

będzie mycie aktywną pianą
Sama woda, nawet nie program z proszkiem.
nieznam sieci ale pisze na niej hasło "Umyj auto po swojemu" :)
Na takiej myjni, ale co prawda nie w Wawie myje auto wiadrem i gabka :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takiej myjni, ale co prawda nie w Wawie myje auto wiadrem i gabka

nie no stary, ja zawsze tak myje z wiadrem ale teraz mi za zimno :) i bez sensu bo zaraz sie ufleja :/

kij nie będe woskował, spróbuje go tylko opłukać wodą a jak nie zejdzie syf to pianą walne.

 

Dobra auto umyte...

No i żenada :/ prawie 20zł wydane iii nawet dobrze nie jest na dole drzwi domyte :zly:

Oczywiście wosk raczej cały spłyną bo prawie wogóle nie odpychała wody z płukania końcowego.

Nigdy więcej, mogłem wziąć gąbke i wiadro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega sie mnie pytał czy jest jakaś różnica między woskiem coli 476 i megsem #16.

Głównie chodzi o wygląd, bo oba są polecane z tytułu "trwałości".

Ja ich nie używałem (jeszcze :)) więc ciężko mi odpowiedzić, czy są jakies różnice i który lepiej wziąć.

Dzięki,

 

[ Dodano: 12 Grudzień 2010, 20:17 ]

szukałem ale niemoge znaleźć na forum żadnego porównania ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak brillance ma dość wodnistą lekko konsystencje. Nalej sobie do małego słoiczka i zamocz pędzelek, a później rozprowadzaj na oponie, efekt mokra opona i trochę tego schodzi. Druga opcja to weź zmywak kuchenny z 0,90zł za 10sztuk i tą miękką stronę polej lekko i wcieraj w oponę, efekt bardziej satynowy i mniej środka się zużywa. Takie moje doświadczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Evo, a natural shine masz w nowej butelce czy starej ? :-] bo to różnica , jeżeli stara to taki sam a jeżeli nowa to inny, z tego co zauważyłem to te starsze mocniej rozpylały ale np PB Spray & Gloss lał się z niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.