Skocz do zawartości

Propozycja gadżetów związanych z forum


kar01

Zakupem jakiego forumowego gadżetu był(a) byś zainteresowany(a)?  

636 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 276
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Partner forum

kuflik, Mi też bardziej zależy na przynależności do grupy KA niż na reklamie , ale każdy se odetnie co zechce :-] będzie w nazwie małe www i pl ;)

 

Arekkaz, Wszystko jest w trakcie, mam nadzieje że jutro dostanę gotowy projekt i będę mógł zaakceptować i pojedzie do druku.

 

Jeszcze małe info : naklejki będa wycinane na ploterze w dwóch wersjach z klejem z różnych strona do naklejania od wewnątrz i na zewnątrz (mama nadzieje że wiecie o co chodzi :D )

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Naklejka wycięta ploterem, co do wymiarów to jeszcze nic nie zatwierdzone więc będzie można zmniejszyć na 10cm, kolory będę chciał żeby były jak najbardziej oryginalne czerwone autko i biały napis , powinno być widoczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jeszcze problem mały jest taki, że jeśli ktos sobie zażyczy naklejke, a ma białe auto, to te 'gwiazdki' mające oznaczać blask będą wyglądały jak odpadająca farba... Może dałoby się załatwić minimalny obrys tych gwizdek, powiedzmy 1px na czarno i transparentny w 40%?

Oczywiście to samo tyczy się samego napisu w kolorze białym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy padł już ten pomysł, ale pomyślałem jeszcze o podkładkach/ramkach do rejestracji. Przy większych ilościach pewnie wyjdzie niedrogo. Jeśli ktoś boi się naklejać naklejki na auto to chyba dobra alternatywa :o Będzie widoczne bez względu na barwę lakieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.